SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

LG: nowa wersja aplikacji LG ThinQ

Firma LG Electronics wprowadza udoskonaloną aplikację mobilną LG ThinQ, która wzbogaca doświadczenia konsumentów podczas korzystania z funkcji inteligentnego domu.

Article

Nowa wersja aplikacji LG ThinQ, która wcześniej funkcjonowała pod nazwą SmartThinQ, wykorzystuje technologię rozpoznawania mowy dostępną w Asystencie Google, dając użytkownikom możliwość sterowania urządzeniami inteligentnego domu oraz monitorowania ich pracy przy użyciu poleceń głosowych.

Aplikacja jest oparta na sztucznej inteligencji, oferując dostęp do indywidualnej pomocy technicznej w postaci proaktywnej funkcji diagnostycznej Proactive Customer Care, która z wyprzedzeniem informuje użytkowników o potencjalnych problemach, a w przypadku konieczności wezwania serwisu pozwala na szybsze wykonanie naprawy. Proactive Customer Care przekazuje użytkownikom szczegółowe informacje o obsługiwaniu urządzeń wraz ze wskazówkami dotyczącymi optymalnego użytkowania.

Za pośrednictwem LG ThinQ użytkownicy mogą także powiązać urządzenia LG ze swoim kontem Amazon, aby korzystając z usługi Amazon Dash Replenishment automatycznie zamawiać dostawy wstępnie wybranych środków, takich jak tabletki do zmywarki, proszek do prania, czy zmiękczacz do tkanin.

Z kolei dzięki funkcjom takim jak Smart Care+ i Smart Pairing, nowa aplikacja LG umożliwia dostosowanie pracy urządzeń do indywidualnych potrzeb użytkowników. Przykładowo, lodówka z funkcją Smart Care+ współpracująca z technologią LG ThinQ analizuje zachowania użytkowników, tak aby obniżyć zużycie energii poprzez automatyczne włączanie trybu energooszczędnego oraz zapewnić optymalne warunki przechowywania żywności poprzez automatyczne regulowanie temperatury. Najnowsze suszarki LG współpracujące z funkcją Smart Pairing bezprzewodowo komunikują się z pralkami LG, aby na podstawie informacji o włączonym cyklu prania dobrać optymalny program suszenia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: LG: nowa wersja aplikacji LG ThinQ

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl