SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Lidl z nowym programem lojalnościowym: "talenciaki" dla szkół, w reklamach Robert i Anna Lewandowscy

Lidl rusza z nowym programem lojalnościowym "Szkoły pełne talentów", w ramach którego klienci będą mogli przekazywać szkołom vouchery wymienialne na potrzebny uczniom sprzęt i pomoce naukowe. Ambasadorami akcji zostali Robert i Anna Lewandowscy.

Article

Jak już pisaliśmy na łamach Wirtualnemedia.pl, akcja z udziałem Lewandowskich ma wystartować  5 września, a jej celem będzie pomoc dzieciom w wieku szkolnym w rozwijaniu pasji i zainteresowań. W ramach pierwszej odsłony kampanii Robert Lewandowski wystąpił w spocie jako uczeń.

Lidl stawia na "talenciaki"

We wtorek Lidl ujawnił szczegóły współpracy z najlepszym polskim piłkarzem i jego małżonką. Program lojalnościowy "Szkoły pełne talentów" będzie oparty na znanej formule benefitów za zrobione zakupy.  Za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery - "talenciaki" - które następnie klienci mogą przekazywać do szkół. Placówki będą z kolei wymieniać "talenciaki" na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym.

Akcja potrwa do 13 listopada.

W tej akcji klient nie ma materialnych korzyści z przekazywania "talenciaków" szkołom. Program stanowi wsparcie tylko dla zgłaszających się do niego placówek oświatowych - zarówno publicznych, jak i prywatnych, podstawowych i ponadpodstawowych.

Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny.

Talenciak za każde wydane 50 zł

Jeden Talenciak można otrzymać za każde wydane 50 złotych (z zastrzeżeniem, że na rachunku musi widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo).

- Takie akcji lojalnościowej nie było jeszcze w Polsce. Chcemy jako Lidl wraz ze szkołami brać udział w  rozwoju dzieci - powiedziała podczas konferencji Justyna Siekanko, dyrektor ds. zakupów w Lidl Polska. -  Szkoły dostały od nas pakiet z informacjami, ile talenciaków muszą zebrać, by otrzymać daną nagrodę. To szkoła sama decyduje o nagrodzie wedle tego, czego potrzebuje - dodała Justyna Siekanko.

Piłkarz i jego żona Anna wspólnie wzięli udział w spocie promującym "Szkoły pełne talentów". Do reklamy zaangażowano około 150 dzieci, Lewandowscy spędzili na planie jeden dzień.

- Od początku uwierzyliśmy tę akcję. Naszym zdaniem każde dziecko ma talent. Wierzymy w to, że przy wsparciu, każde dziecko może znaleźć to, w czym jest dobre. Naszą rolą może być pomoc dzieciom nie tylko w znalezieniu talentu, ale by czuło szczęście w tym, co robi - powiedział na konferencji Robert Lewandowski.

Lidl ma ponad 810 sklepów w Polsce

Sieć Lidl ma ponad 810 sklepów w Polsce i e-sklep z ofertą non-food.

W roku finansowym od marca 2020 do lutego 2021 r. wpływy netto spółki komandytowej Lidl, odpowiadającej za działalność Lidl Polska, ze sprzedaży towarów i materiałów wyniosły 23,85 mld zł, wobec 21,69 mld zł rok wcześniej. Natomiast przychody netto ze sprzedaży produktów wzrosły z 14,11 do 21,16 mln zł. Obecnie sieć zatrudnia w Polsce ponad 25 tys. pracowników.

Firma jest jednym z największych reklamodawców w Polsce. Według danych Kantar Media w pierwszej połowie br. jej cennikowe wydatki reklamowe w mediach pozainternetowych wyniosły 351,7 mln zł, po spadku rok do roku o 20,5 proc.

Dołącz do dyskusji: Lidl z nowym programem lojalnościowym: "talenciaki" dla szkół, w reklamach Robert i Anna Lewandowscy

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
thd
Ludzie chcą niskich cen i dobrych promocji a nie wspierania szkół kierowanych przez Czarnka. Pieniądze wydane na taką kampanie i Lewandowskich to wyrzucenie ich w błoto.
odpowiedź
User
kd
Na sprzęt i pomoce naukowe pieniądze powinny iść z budżetu. Takie akcje prowadzą tylko do tego, że władza czuje się zwolniona z działania na kolejnym polu, a pieniądze wydaje na premie dla siebie i pociotków. Wstyd brać w czymś takim udział, panie Lewandowski.
odpowiedź
User
klient
kiedyś LIDL cenił jakość...
odpowiedź