SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Paciorek członkiem zarządu Ströer Media

Do zarządu spółki Ströer Media, zajmującej się reklamą zewnętrzną i internetową, dołączył Maciej Paciorek. Z firmą jest związany od 11 lat, obecnie zarządza sprzedażą regionalną i instytucjonalną.

Maciej Paciorek Article

- Jego wejście do zarządu bardzo nas wzmocni i poszerzy naszą rynkową perspektywę. Jego wiedza i wieloletnie doświadczenie współpracy z klientami regionalnymi i instytucjonalnymi pomogą zarządowi w wyznaczaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy Ströer na najbliższe lata. Oczywiście nadal będzie pełnił swoje dotychczasowe obowiązki - tak powołanie Macieja Paciorka do zarządu komentuje Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer w Polsce.

Maciej Paciorek pracuje w Ströer Media od 2007 roku. Zaczął jako menedżer ds. sektora publicznego, a w 2010 roku objął funkcję dyrektora działu sprzedaży regionalnej i instytucjonalnej.

Wcześniej pracował w agencji public relations Twenty Four Seven. Jest absolwentem Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, przez 7 lat był związany z polskimi i zagranicznymi instytucjami odpowiedzialnymi za integrację europejską.

W ub.r. firma Ströer Polska zanotowała 97,25 mln zł wpływów sprzedażowych (o 7,2 proc. więcej niż rok wcześniej) oraz 7,79 mln zł zysku netto (wobec 1,84 mln zł w 2016 roku).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Paciorek członkiem zarządu Ströer Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl