SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magazyn Radia PLUS

Cała Warszawa czyta Magazyn Radia Plus Łagodne Przeboje

Cały nakład Magazynu Radia Plus Łagodne Przeboje wyczerpany. W ciągu dwóch dni w ręce mieszkańców stolicy trafiło 100 tysięcy egzemplarzy pisma.

Magazynu Radia Plus Łagodne Przeboje ukazał się 18 marca w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Tego dnia był rozdawany na ulicach Warszawy z dziennikiem Metropol. Jednak w związku z licznymi telefonami słuchaczy, którym nie udało się zdobyć tego numeru, Magazyn był rozdawany również w piątek 19 marca. Warszawiakom wręczały go specjalne ekipy Radia Plus Łagodne Przeboje.

Magazyn był kolejnym prezentem, jakie Radio Plus przygotowało dla swoich słuchaczy z okazji pierwszych urodzin Łagodnych Przebojów, które wypadają w marcu. W związku z tym w numerze znalazło się wiele informacji o radiu, muzyce oraz ciekawostki o prezenterach. Radio Plus zaprosiło też słuchaczy i czytelników do urodzinowej zabawy, którą zakończą zmiany na antenie. Przez cały marzec słuchacze wysyłają smsy i maile, ale przede wszystkim dzwonią do radia i mówią, co im się w radiu podoba, a co chcieliby zmienić. W zamian mają szansę wygrać nagrody - w tym nagrodę główną - 100 tysięcy złotych. W Magazynie znajdował się specjalny kupon, który może ułatwić wygraną.

Okładkę Magazynu ozdobił uśmiech 25-letniej słuchaczki Radia Plus Łagodne Przeboje, pani Basi Kupiec z Legionowa. Basia wygrała specjalny casting na najbardziej uśmiechniętą twarz Radia PLUS. 6 marca w Galerii Centrum Radio Plus sfotografowało kilkaset warszawianek, spośród których jury pod przewodnictwem Beaty Tyszkiewicz wybrało tę jedyną.

Radio Plus Łagodne Przeboje jako jedyne radio w Polsce wydaje kolorowy Magazyn dla swoich słuchaczy. Pierwszy numer Magazynu Radia Plus Łagodne Przeboje ukazał się wiosną 2003, drugi w grudniu 2003 roku w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Kolejny numer ukaże się w czerwcu.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magazyn Radia PLUS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl