SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Makłowicz z Okrasą kontra Pascal

Programy kulinarne w polskich stacjach telewizyjnych

Z badania TNS OBOP wynika, że telewizyjne programy kulinarne cieszą się sporym zainteresowaniem widzów oraz pozytywnymi recenzjami. Największą widownię, bo przeszło 2 mln widzów (6%) przyciąga - najdłużej goszczący na ekranie program - "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Na drugiej pozycji plasuje się "Kuchnia z Okrasą", która gromadzi przed odbiornikami 1,8 mln widzów (5%). Popularnością cieszą się także, emitowane od niedawna, kulinarne wyczyny Pascala Brodnickiego, które śledzi średnio ponad milion widzów (3%). Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszy się "Domowa kawiarenka" - (2,6%).

Spośród wymienionych programów najwyższe oceny notuje program Roberta Makłowicza (4,4) emitowany w TVP2, następnie polsatowska "Domowa kawiarenka" (4,1), "Kuchnia z Okrasą", emitowana w TVP1 (4,08) oraz program "Pascal. Po prostu gotuj" w TVN (4,01). Warto dodać, że średnie ocen są dość wysokie. Wynika to z faktu, że na ogół nie ogląda się i nie ocenia programów, które się nie podobają. W związku z tym różnica rzędu 0,1 między ocenami jest bardzo znacząca. Z drugiej strony warto zauważyć, że program "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" jest dość dobrze znany telewidzom, podczas gdy pozostałe propozycje kulinarne są krócej na antenie, być może dlatego uzyskują niższe oceny.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Makłowicz z Okrasą kontra Pascal

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl