SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer będą razem prowadzić „Dzień dobry TVN”

Psycholog Małgorzata Ohme dołącza do grona gospodarzy „Dzień dobry TVN”, będzie prowadzić program razem z Filipem Chajzerem. - Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem. W nowej parze prowadzących łączymy ciepło i ostrość spojrzenia Małgosi oraz szaloną energię i odwagę Filipa - komentuje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, fot. TVNArticle

Ohme i Chajzer będą wspólnie prowadzić „Dzień dobry TVN” od września. Jako prowadzący program zastąpią Magdę Mołek i Marcina Mellera, który o swoim odejściu z niego poinformowali w zeszłym tygodniu.

Pozostałymi gospodarzami „Dzień dobry TVN” są Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

W komunikacie TVN przekazanym portalowi Wirtualnemedia.pl podkreślono, że Małgorzata Ohme jako psycholog wiele razy pojawiała się w „Dzień dobry TVN” jako ekspert, natomiast Filip Chajzer był reporterem programu, przygotowywał materiały oparte m.in. na sondach ulicznych. Wspólnie prowadzili już wiosną br. „Big Brother Nocą”, wieczorne odcinki reality show emitowanego w TVN7.

- „Dzień Dobry TVN” to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. Dzięki temu od lat zdobywamy zainteresowanie i utrzymujemy uwagę widzów. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem. W nowej parze prowadzących łączymy ciepło i ostrość spojrzenia Małgosi oraz szaloną energię i odwagę Filipa. Myślę, że ta mieszanka zdobędzie sympatię widzów - komentuje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Chajzer od 10 lat w TVN, Ohme m.in. w WP, naTemat i Onecie

Filip Chajzer związany jest z Grupą TVN od 2009 roku. Do 2011 roku prowadził w kanale TVN Warszawa program „Stolica”. Do zespołu „Dzień dobry TVN” dołączył w maju 2011 roku, pojawiał się już jako prowadzący wakacyjnych wydań programu.

Od marca 2015 do grudnia 2017 roku Chajzer prowadził w TVN show z udziałem dzieci pt. „Mali giganci”. Wiosną 2018 roku stacja TVN wyemitowała jeden sezon widowiska rozrywkowego „Hipnoza”, w którym zahipnotyzowani uczestnicy wchodzili w interakcje z prowadzącym, czyli Filipem Chajzerem. Dziennikarz prowadził także cykle w kanałach tematycznych Grupy TVN, m.in. „Instrukcja obsługi kobiety” w TVN Style oraz „Jak to się stało?” w TVN Turbo. Natomiast wiosną br. był jednym z prowadzących „Big Brother”.

- „Dzień dobry TVN” mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat. Do tej pory na ulicy - wśród Państwa. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco - bo najciekawsze scenariusze pisze życie - przypomina Filip Chajzer, cytowany w komunikacie TVN. - Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania „DD TVN” ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło - zapowiada.

Małgorzata Ohme przed „Big Brotherem” współpracowała w TVN w 2015 roku jako jurorka w talent-show „Aplauz, aplauz!”. Dwa lata temu objęła funkcję redaktor naczelnej serwisu Kobieta.Onet.pl, natomiast od września 2016 do wiosny 2017 roku była szefową programową obszaru lifestyle w Grupie Wirtualna Polska i współprowadziła poranny program w Telewizji WP.

Wcześniej Ohme była m.in. szefową serwisu Mamadu.pl (Grupa naTemat) i magazynu „Gaga” (Valkea Media). Prowadziła też programy telewizyjne „Życie od kuchni” w TVP2 i „Okiem Ohme” w TLC.

- Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery - komentuje Małgorzata Ohme. - Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni - dodaje.

Według danych Nielsen Audience Measurement w pierwszej połowie br. „Dzień dobry TVN” oglądało średnio, 600 679 widzów, co dawało 9,9 proc. udziału w rynku oglądalności, o 0,88 pkt proc. mniej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer będą razem prowadzić „Dzień dobry TVN”

58 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tommyFox
Matko jedyna.
odpowiedź
User
Pr
Nieee
odpowiedź
User
zen
To ta pani co tak zawsze rekami macha ?
odpowiedź