SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Telmińska i Artur Wolski w nowej audycji Polskiego Radia 24

Od przyszłego tygodnia Polskie Radio 24 będzie emitować audycję „Samo zdrowie”. Jej gospodarzami będą była dziennikarka TVN24 Małgorzata Telmińska i Artur Wolski.

Małgorzata Telmińska, fot. screen z linkedinMałgorzata Telmińska, fot. screen z linkedin

„Samo zdrowie” będzie nadawane od poniedziałku do piątku tuż po godz. 19.30, każde wydanie będzie trwać prawie pół godziny. Małgorzata Telmińska i Artur Wolski będą rozmawiać z ekspertami o różnych tematach związanych ze zdrowiem.

Dla Małgorzaty Telmińskiej to powrót do mediów po prawie dwóch latach przerwy. Od 2001 do połowy 2022 roku była związana z TVN24, jako reporterka przygotowywała relacje na żywo głównie o sprawach społecznych, specjalizowała się w tematyce zdrowotnej.

Potem pracowała przez 7 miesięcy jako menedżerka ds. PR i komunikacji w warszawskiej Klinice Neuroradiochirurgii oraz przez ponad rok jako• koordynatorka ds. komunikacji i PR w Grupie Lux Med. - Bardzo się cieszę na współpracę z Polskim Radiem. Musiałam sprawdzić, że życie poza mediami jest i że jest ono arcyciekawe, skończyłam studia podyplomowe, natomiast z wielką radością będę prowadziła ten program - mówi Telmińska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Artur Wolski od lat jest związany z Polskim Radiem. Przygotował wiele reportaży o tematyce naukowej, ma w dorobku cykle takie jak „W pracowniach polskich uczonych”, „Człowiek i nauka” „Mapa nauki polskiej” i „Teatr nauki”. Jest jednym z prowadzących „Wieczór z Jedynką”. W 2015 r. otrzymał tytuł Dziennikarz Medyczny Roku, a w 2004 r. Nagrodę Zaufania.

CZYTAJ TEŻ: Były dziennikarz TVN w radiowej Trójce

„Samo zdrowie” to kolejna nowość na antenie Polskiego Radia 24. W połowie lutego w stacji zadebiutowała audycja „Świat 24”, której gospodarzami są były dziennikarz Trójki Marcin Pośpiech, Magdalena Skajewska i Michał Strzałkowski.

Według wyników badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. Polskie Radio 24 miało 0,9 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 1,2 proc. rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Telmińska i Artur Wolski w nowej audycji Polskiego Radia 24

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dizel
Widzę, że TVNu desant na media publiczne trwa w najlepsze. Pytanie czy tam tak źle się pracuje, że tylu ludzi garnie się na państwową posadkę czy jest inny powód? Za chwilę będziemy mieć cudowny pluralizm: TVN, TVN24, TVPTVN1, TVPTVN2, TVPTVNINFO24 ;) I krystaliczna woda informacji jak powiedział MCZ. z pewnymi drobnymi wyjątkami pomijania informacji, które nie są dobre dla jaśnie panującej koalicji. Miało być pięknie, a jest jak zwykle.... Polecam raport demagoga w sprawie 19:30.
odpowiedź
User
Relax1
A już myślałem, że wraca TAMTEN Wolski...
odpowiedź
User
nina
bardzo dobrze wspominan panią Małgosię, gratuluję powrotu do mediów
odpowiedź