SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Map24.com w Interia.pl

W portalu Interia.pl wystartowała polskojęzyczna wersja Map24.com - jednego z najbardziej znanych na świecie serwisów, udostępniających narzędzia wyszukiwawcze oparte na mapach.

Serwis Map24.interia.pl powstał przy współpracy z niemiecką firmą Mapsolute GmbH - właścicielem Map24.com i nawiązuje do serwisu - matki, udostępniając jego pełną zawartość w zbliżonej stylistycznie oprawie graficznej. Oferuje szczegółowe mapy i plany miast, obejmujące obszar Polski, reszty Europy, Środkowego Wschodu, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii. Zawiera wysokiej jakości narzędzia wyszukiwawcze, umożliwiające szybkie znalezienie żądanej lokalizacji i precyzyjne zaplanowanie trasy przejazdu.

- Mamy powód do podwójnej satysfakcji: po pierwsze dlatego, że to właśnie użytkownicy Interia.pl zyskali dostęp do unikatowej w polskiej sieci usługi, po drugie - dlatego, że możemy ją zaoferować jeszcze przed wakacjami - mówi Marcin Borek, dyrektor działu sprzedaży technologii i systemów Interia.pl, zaznaczając jednocześnie, że witryna będzie się bardzo dynamicznie rozwijać.

Internauta wybierający się w podróż może skorzystać z kilku opcji, pozwalających na m.in.: kalkulację czasu jej trwania, wybór typu dróg, którymi planuje się poruszać (trasa najszybsza lub najkrótsza), uwzględnienie zamiaru przejazdu autostradą, drogą płatną czy przeprawą promową oraz chęci wykorzystania konkretnych rodzajów środków transportu. Dodatkowo, posługując się opcją wyszukania lokalizacji i adresów, może uzyskać informację o umiejscowionych wzdłuż planowanej trasy punktach użyteczności publicznej, hotelach, stacjach benzynowych czy parkingach.

Zasoby serwisu Map24.interia.pl są oferowane użytkownikom portalu za darmo, w każdym miejscu, gdzie mają dostęp do Internetu. W ramach usług bezpłatnych internauci mogą też przesyłać pocztą elektroniczną linki do wyników wyszukiwania w postaci map czy planów podróży.

Serwis Map24.com miesięcznie odwiedza ponad 5 mln użytkowników, generujących 150 mln odsłon. Codziennie w serwisie jest wyświetlanych około miliona planów tras podróży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Map24.com w Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl