SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Dorociński w kampanii Santandera promuje konto firmowe

Santander Bank Polska rozpoczął nową kampanię, w której Marcin Dorociński w nowym spocie promuje konto firmowe. Podkreśla w nim, że mali i średni przedsiębiorcy mogą rozwijać swój biznes dzięki szerokiemu pakietowi usług online, które ułatwiają prowadzenie firmy.
 

W najnowszym spocie przedstawiona jest historia Tomka, który postanowił zamienić swoją pasję w biznes i założył własną siłownię. Otworzył konto firmowe, dzięki temu zyskał dostęp m.in. do takich usług jak: eKsięgowość, eWindykacja, eLeasing, eZdrowie oraz produktów, które pomagają mu rozwijać swoją siłownię.

W reklamie wykorzystano znany utwór Imagine Dragons – „Believer”.

– Małe i średnie firmy kontrybuują w istotnym wymiarze do polskiej gospodarki. Od lat wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu, nie tylko poprzez finansowanie, ale także poprzez ułatwianie im bankowania i upraszczanie naszej oferty. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele e-usług i udogodnień dla MŚP. Dzisiaj chcemy pokazać je w naszej nowej intensywnej kampanii reklamowej skierowanej do segmentu SME, aby dotrzeć z informacją o ofercie do jak najszerszego grona przedsiębiorców. Do nich właśnie kierujemy naszą nową kampanię. Chcemy pokazać ciekawe rozwiązania, dzięki którym ułatwiamy klientom codzienne zarządzanie firmą, aby mogli się skupić na dalszym rozwoju swojego biznesu – mówi Artur Sikora, dyrektor obszaru komunikacji korporacyjnej i marketingu w Santander Bank Polska.

 

Reklama jest emitowana w telewizji, obejmuje także internet (YouTube, VOD, social media, e-commerce i content marketing) oraz akcje promocyjne w oddziałach banku. Za koncept strategiczno-kreatywny oraz nadzór nad realizacją spotu odpowiada agencja Red8 Advertising. Za realizację spotu odpowiada dom produkcyjny Propeller. Zakupem mediów zajmuje się dom mediowy DentsuX.

Dołącz do dyskusji: Marcin Dorociński w kampanii Santandera promuje konto firmowe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl