SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Kusy nową twarzą „Lata z radiem”

Dziennikarz Programu I Marcin Kusy dołączy do ekipy tegorocznej trasy „Lata z radiem”. Roman Czejarek i Bogdan Sawicki prawdopodobnie również powrócą do letniego cyklu radiowej Jedynki, ale jeszcze nie wiadomo, w jakich rolach - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Marcin Kusy, fot. Polskie RadioArticle

Podczas ostatniej trasy Marcin Kusy był jednym z prowadzących weekendowego pasma „Lato z radiem Extra” (między 16.00 a 23.00), a w nocy z soboty na niedziele (od 23.00 do 3.00) prowadził „Lata z radiem pod gwiazdami”. Tym razem Kusy zostanie wysłany w plener. Dziennikarz będzie obecny w prawie każdej miejscowości na trasie „Lata z radiem” i zajmie się animacją sceny.

Do tej pory interakcja z artystami i publicznością podczas koncertów należała do Bogdana Sawickiego, który w tym roku powróci do „Lata z radiem”, podobnie jak Roman Czejarek. Ich rola w trasie nie została jednak jeszcze ustalona.

- Chcielibyśmy, aby te osoby odegrały swoją rolę w trakcie tegorocznej trasy. Nie chcę na razie przesądzać, kto i w jakich proporcjach - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Rafał Porzeziński, dyrektor Jedynki.

Z danych Radio Track wynika, że w okresie od grudnia ub.r. do lutego br. średni udział PR1 w rynku radiowym wyniósł 9,4 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Kusy nową twarzą „Lata z radiem”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krasawica
Może to i nowa twarz ,,Lata z radiem", ale na moje oko, proszę wybaczyć, jest to twarz o typowo radiowej urodzie. Jeśli to ma być nowa twarz, to w ramach promocji ,,LzR", jak rozumiem, np. to piękne, wyrafinowane lico trafi na billboardy i, nie daj Boże, do promocji ,,LzR" w telewizji. Ojejku.
odpowiedź
User
andi
Dla mnie twarzą "Lata z radiem" jest Roman Czejarek. To on jest twórcą obecnego "Lzr" i pomysłodawcą wielu zwariowanych akcji tej audycji. Mam wrażenie że odkąd w organizację trasy i audycji bardziej wtrąca się kierownictwo stacji Lzr traci swój wyjątkowy nie komercyjny charakter a robi się plastikową papką.
Jednym z prowadzących koncerty winien zostać Roman Czejarek. To on jest twarzą i głosem "LZR" zepchnięcie go do roli gospodarza studia plenerowego i reportera z trasy jest nieporozumieniem. Oczywiście Bogdan Sawicki czy Marcin Kusy to bardzo sympatyczni dziennikarze i także świetnie radzący sobie na scenie w kontakcie z publicznością, oczywiście mogliby być współgospodarzami koncertów, obok Czejarka a nie zamiast niego.
odpowiedź
User
Yenni
"Prawdopodobnie"??? "kto i w jakich proporcjach"????
Panie Dyrektorze, czy Pan zna historie LzR? Czy Pan zadał sobie trud, żeby sprawdzić KTO wymyślił formułę koncertową i jak to wyglądało w latach 90ych oraz na początku tego wieku??? Na pewno nie. Bo gdyby Pan się zainteresował, to nie robiłby Pan tych wszystkich głupot z organizacja tegorocznej trasy. Super, nowa twarz. Czy "twarz" będzie wiedziała coś o historii tej audycji? Jakby w plenerze ktoś ze Słuchaczy za pytał. A zapyta niejeden, na bank. Zycze powodzenia :(
odpowiedź
User
Popiol2015
Prowadzi też "Eklektykon". Prowadził "Tak to bywało" w zastępstwie Rozlacha w dni robocze.
Myślę, że w "Lato z radiem extra" zastąpi go Małgorzata Kościelniak ew. Iza Żukowska lub Zbigniew Krajewski. Udziela się w "Muzycznej jedynce", prowadził też "sobotę z radiową jedynką i czasami był w niedzielnej wersji tego pasma". Bardzo aktywny.
Może nawet Maria Szabłowska lub Paweł Sztompke będą w bocznych wydaniach "Lata z radiem" w weekendy o ile zostanie i w niedzielę. Brakuje Karoliny Rożej i Małgorzaty Raduchy oraz Sławy Bieńczyckiej, może one w soboty będą, kto wie, czas pokaże. To już 45 lat tej audycji.
odpowiedź
User
Teresa
Dla mnie Lato z Radiem to Pan Romek, Pan Bogdan, Pani Karolina i Pani Małgosia. Wcześniej Pani Sława. Jedynkę słucham tylko od 9 do 13 i muzykę. Informacje już niekoniecznie.
odpowiedź