SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Michalski w zarządzie Cube Group

Marcin Michalski został nowym członkiem zarządu agencji marketingu internetowego Cube Group. Pracuje w niej od 2008 roku.

Marcin MichalskiArticle

W zarządzie Cube Group Michalski będzie odpowiadał za rozwój agencji w zakresie innowacyjności oferty performance marketingowej oraz będzie zarządzał działaniami firmy na zagranicznych rynkach.

Marcin Michalski od czerwca 2008 roku zajmuje się zarzadzaniem i rozwojem szeregu usług z dziedziny performance marketingu w Cube Group. Jest m.in. współzałożycielem znajdującej się w portfolio agencji sieci NetSales i MailSales.

Ogółem w branży marketingu internetowego pracuje od 13 lat. Był prelegentem na branżowych konferencjach, jest wykładowcą na studiach podyplomowych i autorem kilkudziesięciu publikacji.

Dołącz do dyskusji: Marcin Michalski w zarządzie Cube Group

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Michał
Hmmm jeżeli przez doświadczenie w branży rozumie się przeglądanie stron www w wieku 15/16 lat czy założenie bloga to każdy z nas ma doświadczenie w branży, niektórzy od 8/9 roku życia jak zakladam. Widząc profil na portalu społecznościowym ogólnodostępnym nie widzę wpisanego owego doświadczenia. Za dużo PR, w tym doświadczeniu niż faktycznych osiągnięć.
A nowej roli oczywiście Gratuluję.
odpowiedź