SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Jaskuła: z Polska Press do Httpool

Do zespołu Httpool Polska dołącza Marta Jaskuła, gdzie objęła stanowisko Snapchat client partner. Podlegać będzie Annie Stanisławskiej, sales lead.

Article

Jaskuła będzie odpowiadała za budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami oraz wsparcie sprzedaży kampanii na platformie Snapchat.

Ostatnio w Polska Press

Marta Jaskuła ma 12-letnie doświadczenie w branży marketingu i reklamy. Karierę zaczynała w 2010 r. w Grupie Wydawniczej Polskapresse, początkowo jako junior sales executive, następnie sales executive; następnie pracowała w OMD / Omnicom Media Group, jako business development specialist. W latach 2013-2016 była zatrudniona w polskim oddziale Shiseido Deutschland GmbH - jako digital marketing specialist, a w latach 2016-2019 prowadziła własną agencję MJ Consulting.

Bezpośrednio przed przejściem do Httpool Polska pracowała – od 2019 roku – w Grupie Polska Press, jako key account manager.

Marta Jaskuła jest absolwentką studiów magisterskich na AWF w Poznaniu (kierunek: turystyka i rekreacja) oraz studiowała także podyplomowo na SGH w Warszawie (kierunek: marketing internetowy).

Httpool jest częścią Aleph Group i największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain czy Brainly - reprezentuje je w ponad  30 krajach, będąc na części rynków Europy i Azji ich wyłącznym partnerem reklamowym.

Dołącz do dyskusji: Marta Jaskuła: z Polska Press do Httpool

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
R.
Gratulacje Marta :)
4 0
odpowiedź