SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Manowska w kampanii społecznej zachęca do picia mleka

We wrześniu br. rozpoczęła się kampania #DziękujemyŻePijecieMleko. Kampania jest finansowana z Funduszu Promocji Mleka, a jej ambasadorką została prezenterka telewizyjna, prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska. Za realizację akcji odpowiada agencja Marketing & Communications Consultants w konsorcjum z domem mediowym MediaOn.

Kampania #DziękujemyŻePijecieMleko będzie realizowana do listopada br. Swoim zasięgiem obejmie telewizję, prasę branżową, internet oraz outdoor.

Akcja skierowana jest do konsumentów, którym hodowcy bydła i producenci mleka chcą podziękować za to, że świadomie wybierają polskie mleko i jego przetwory. To także okazja, by wesprzeć i docenić ciężką pracę, serce i pasję samych hodowców, dzięki którym na polskie stoły trafiają wysokiej jakości produkty.

Jak podają twórcy akcji, działania mają na celu "podnoszenie świadomości na temat roli mleka w diecie dzieci i dorosłych oraz obalanie mitów o jego szkodliwości".  

Jeśli tak szeroki i promienny uśmiech nie jest w stanie rozgonić dzisiejszych chmur na niebie, to nie wiemy już, co...

Opublikowany przez Dziękujemy że pijecie mleko Wtorek, 1 września 2020

Działaniami komunikacyjnymi oraz koordynacją projektu zajmuje się agencja Marketing & Communications Consultants w składzie Agnieszka Bajur - prezes zarządu, Sylwia Samborska - group account manager oraz Monika Gajo - senior account executive. Za planowanie strategiczne i zakup  mediów odpowiada dom mediowy MediaOn reprezentowany w projekcie przez Agatę Kin – media manager. Prace kreatywne powierzono Locomotif Studio Projektowe. Współpracę nawiązano na drodze przetargu.

Dołącz do dyskusji: Marta Manowska w kampanii społecznej zachęca do picia mleka

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mike
Osobom dorosłym mleko nie jest zalecane do spożycia. Który dorosły ssak ma w naturze dostęp do mleka? ŻADEN!
odpowiedź
User
Wojtek 1 23 45
Skoro w dyskusji dochodzimy do szczegółów, to ja po 40 roku życia (ha, ha) doskonale trawię laktozę. Mogę pić litr mleka dziennie. Każdemu polecam. Nie zaszkodzi.

PS. Tak samo nie zaszkodzi alkohol pity codziennie tyle, że w aptekarskich ilościach.
odpowiedź
User
Romuś
Człowiek nie jest ssakiem w naturze.
Już od paru tysięcy lat, czyli od rewolucji neolitycznej żyjemy nienaturalnie.
odpowiedź