SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Wojciechowska na czele działu traffic w Telewizji WP, Jacek Krawczewski szefem redakcji kultury, rozrywki i o2

Marta Wojciechowska objęła w Telewizji WP nowo utworzoną funkcję kierownika działu traffic. Z kolei Jacek Krawczewski awansował w Wirtualnej Polsce na stanowisko szefa połączonych redakcji kultury, rozrywki i o2.pl.

Marta Wojciechowska i Jacek Krawczewski Article

Jako kierownik działu traffic Wojciechowska będzie odpowiadała w Telewizji WP za koordynowaniem ramówki i projektów specjalnych, nadzór nad wprowadzanymi zmianami oraz raporty do KRRiT. Ze stacją jest związana od jej startu pod koniec ub.r.

Wcześniej pracowała w Telewizji Polskiej, m.in. przy programowaniu pasma filmów dokumentalnych i reportaży w TVP Info. Jest absolwentką Collegium Civitas oraz podyplomowych studiów w Instytucie Studiów Politycznych PAN.

Według danych Nielsen Audience Measurement w październiku br. Telewizja WP miała 0,51 proc. udziału w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej.

Z kolei funkcję szefa połączonych redakcji kultury i rozrywki Wirtualnej Polski oraz portalu o2.pl objął Jacek Krawczewski. Do zespołu o2.pl dołączył w 2009 roku, a po fuzji Grupy o2 z Wirtualną Polską pełnił kolejno funkcje głównego wydawcy i redaktora naczelnego o2.pl. Wcześniej pracował m.in. w „Dzienniku”, „Fakcie”, TVP Poznań, Telewizji Słupsk i Radiu Koszalin.

Zastępcami Kraczewskiego na nowym stanowisku są Barbara Żelazko, Aleksandra Pajewska i Kamil Karnowski.

Jednocześnie Krzysztof Olszewski został czwartym zastępcą Nino Dżikiji, redaktor naczelnej połączonych serwisów Money, WP Finanse, WP Motoryzacja i WP Technologie. Olszewski odpowiada za akcje specjalne. Wcześniej pracował m.in. jako dziennikarz „Gazety Wyborczej” i zastępca redaktora naczelnego „Metra”.

Nino Dżikija objęła swoją obecną funkcję z początkiem listopada, zastąpiła Tomasza Grynkiewicza, który przeszedł do firmy Netguru. Jej pozostałymi zastępcami są Mariusz Zmysłowski (odpowiada za serwisy WP Moto i WP Autokult). Arkadiusz Braumberger (odpowiada za WP Technologie, zastąpił na tym stanowisku Joannę Sosnowską, która przeszła do DreamJay) i Sebastian Ogórek (odpowiedzialny za Money).

Według badania Gemius/PBI w październiku br. strony i aplikacje internetowe Grupy Wirtualna Polska miały 20,98 mln realnych użytkowników i 3,48 mld odsłon. W trzech kwartałach br. firma zanotowała 328 mln zł wpływów ze sprzedaży i 30,3 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Wojciechowska na czele działu traffic w Telewizji WP, Jacek Krawczewski szefem redakcji kultury, rozrywki i o2

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anal ityk
Jeśli wkleja się nowy produkt w stare struktury, które są w dodatku strukturami wyciskającymi kasę, tj sprzedażowymi, to dla mnie to jest znak, że w produkcie coś nie idzie, a może wkrótce zostanie skilowany.
16 8
odpowiedź
User
Boombastic
Nie idzie telewizja. No to się ratują cięciem po internecie. Wiewiórki donoszą, że z Wiadomości dwóch ludzi szurnęli tylko dzisiaj. Poszli do windy i tyle ich widziano. Cienko, bo z internetu są jakieś orzeszki, a do telewizji trza orzeszków dokładać.
16 8
odpowiedź
User
Wizjoner Machała
Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok :) Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

PS: Jestem wizjonerem od cięcią kosztów hahaha
17 8
odpowiedź
User
Wizjoner Machała
Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok :) Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

PS: Jestem wizjonerem od cięcią kosztów hahaha
11 8
odpowiedź
User
Boombastic
Położyłem na łopatki spółkę giełdową mniej niż w rok Myślałem, że będę zarządzał parówkami hahaha

PS: Jestem wizjonerem od cięcią kosztów hahaha


Jeszcze nie położył, ale jeszcze położy. Ma kurnik, a w nim kurę, która znosi - no, powiedzmy srebrne jaja. To robi oszczędności właśnie na karmie dla tej srebrnej kurki. Tak właśnie kładzie się spółki na łopatki. Pan Tomek pisał kilka wiadomości niżej, że różni ważni się cieszą, zebrania fajne są. I że jest znakomicie. I tego szczerze życzę jak najdłużej.
13 8
odpowiedź