Kampania marki Pantene pod hasłem „Siła jest piękna” ma ruszyć w marcu. Obejmować będzie telewizję, prasę, internet oraz działania PR. Podróżniczka opowie w niej o swoich doświadczeniach, zrealizowanych planach i sile, którą musiała w sobie odnaleźć, żeby sięgać po marzenia.
- Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że tak odważna, silna i piękna kobieta dołączyła do naszej kampanii. Martyna udowadnia, że nasza siła bierze się z wewnątrz - to jest prawda również w przypadku włosów, ponieważ tak samo jak siła charakteru człowieka płynie z jego środka, zdrowie włosów zaczyna się w ich wnętrzu - powiedziała Agata Przybyła, brand manager marki Pantene w Procter&Gamble.
Martyna Wojciechowska jest kolejną już Polką, która swoją twarzą firmuje markę Pantene. Wcześniej w jej reklamach występowały: Alicja Bachleda-Curuś, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Natasza Urbańska. Globalnymi ambasadorkami marki były z kolei Ewa Mendes, Selena Gomez czy Chiara Ferragni.

Reklama marki Pantene to kolejny projekt marketingowy z udziałem Martyny Wojciechowskiej. Ostatnio wystąpiła z córką Marysią w kampanii marki Play, wcześniej współpracowała z marką biżuterii W.Kruk, jest również ambasadorką odzieży outdoorowej Jack Wolfskin.
Za kreację kampanii Pantene z udziałem Martyny Wojciechowska odpowiada agencja reklamowa Grey, media do niej zaplanował i kupił dom mediowy MediaCom Warszawa.










