SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mateusz Golis dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje

Mateusz Golis został dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory). Ze stacją jest związany od lutego ub.r.

Mateusz Golis, fot. AgoraArticle

Mateusz Golis jako dyrektor programowy Radia Złote Przeboje będzie nadzorował kwestie programowe i organizacyjne. - Radio Złote Przeboje to miejsce, w którym codziennie robimy wszystko, by nasi słuchacze mogli się odprężyć, uśmiechnąć, poczuć lepiej czy dowiedzieć czegoś ciekawego. Nasz program, z pasją i sercem, tworzy zespół wyjątkowych, radiowych osobowości - podkreśla.

Poprzednio dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje był Piotr Jaroszewski, który pozostaje na stanowisku szefa stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. Natomiast zastępczynią dyrektora programowego Radia Złote Przeboje dalej będzie Agata Strzała.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Z myślą o dalszym rozwoju naszej największej stacji muzycznej zdecydowaliśmy się powierzyć jej stery właśnie Mateuszowi Golisowi. Dał nam się poznać jako osoba, która świetnie czuje klimat Złotych Przebojów i ma mnóstwo pomysłów na prowadzenie nowoczesnej rozgłośni radiowej - podkreśla Piotr Jaroszewski.

Jesienią ub.r., przy okazji swojego 25-lecia, Radio Złote Przeboje, zyskało nową identyfikację wizualną.

Mateusz Golis wcześniej w Radiu ZET

Mateusz Golis pracuje w Radiu Złote Przeboje od połowy lutego ub.r., poprzednio był zastępcą dyrektora programowego.

Z branżą radiową jest związany od początku pracy zawodowej. Przed wiele lat pracował w Radiu ZET. W 2012 r. objął funkcję producenta programów muzycznych („ZET na Punkcie Muzyki" i „Listy Przebojów Radia ZET"). W 2015 roku został koordynatorem anteny, a w 2017 roku sekretarzem anteny tej stacji. Od 2018 r. odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych.

Według badania Radio Track od września do listopada ub.r. Radio Złote Przeboje miało 2,7 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Mateusz Golis dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje

26 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rumburak
"Ze stają jest związany"...
Kto staje?
odpowiedź
User
ksiezyc albo nalesnik w butonierce
kiedy bedzie erotyka w tvp z zapowiedza olejnik zamiast nocnej zmiany znienacka
odpowiedź
User
Xyz
Dyr. Programowy? Chodzi o ustalanie grafiku dyżuru dla poszczególnych zapowiadaczy pogody i podawania wykonawców? Czy w Złotych Przebojach są stałe audycje tak jak w Polskim Radiu, w 357 czy w RNŚ? Chyba tam jest jeden program - szafa grająca losowo wybranych z playlisty 100 utworów.
odpowiedź