SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

mBank: wpłaty i wypłaty w placówkach MultiBanku

mBank powiększa sieć punktów obsługi gotówkowej o sieć 72 placówek MultiBanku.

mBank: wpłaty i wypłaty w placówkach MultiBanku

Usługa została wprowadzona po zakończeniu pilotażu w łódzkich oddziałach MultiBanku i teraz będzie dostępna w 72 placówkach na terenie całego kraju. Nowa możliwość skierowana jest do klientów chcących mieć możliwość obsługi kasowej w zakresie wpłat i wypłat większych kwot.

Sieć obsługi gotówkowej dla klientów mBanku powiększyła się do blisko 7 tys. punktów na terenie całego kraju. Oprócz placówek MultiBanku, do dyspozycji jest ponad 2 tys. kas w sklepach Żabka i Freshmarket, 4,5 tys. bankomatów oraz 245 wpłatomatów.

mBank informuje, że przeprowadzona w Łodzi akcja pilotażowa pokazała, iż obsługa gotówkowa w placówkach MultiBanku cieszyła się popularnością przede wszystkim wśród klientów firmowych.

Minimalna kwota jednorazowej wpłaty wynosi 10 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD. Z kolei wysokość jednorazowej wypłaty to minimum 20 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD, przy czym klienci powinni pamiętać o każdorazowym zaawizowaniu wypłaty. Można jej dokonać za pośrednictwem mLinii oraz w serwisie transakcyjnym.

Dla klientów indywidualnych operacja wpłaty i wypłaty wiąże się ze stałą prowizją w wysokości 9 zł. W przypadku klientów firmowych opłata wynosi 0,5 proc. wartości dokonanej transakcji. Z usługi mogą korzystać właściciele rachunków: eKonto, mBiznes Konto, eMax walutowy EUR, eMax walutowy USD, mBiznes Max walutowy EUR oraz mBiznes Max walutowy USD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: mBank: wpłaty i wypłaty w placówkach MultiBanku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl