SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mediacap i Equinox za 11 mln zł wypromują przedsiębiorczość

Firma Mediacap Polska i należąca do niej agencja Scholz & Friends Warszawa oraz dom mediowy Equinox Polska wygrały przetarg Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na przygotowanie i realizację kampanii promującej przedsiębiorców i przedsiębiorczość. Budżet akcji to prawie 11 mln zł.

<!-- 0.5092s -->

Kampania, którą przygotuje i zrealizuje konsorcjum złożone z firm Mediacap Polska, Scholz & Friends Warszawa i Equinox Polska, będzie mieć na celu poprawę wizerunku przedsiębiorców i promocję postaw przedsiębiorczych. Akcja, o zasięgu ogólnopolskim, jest zaplanowana na jesień. Budżet projektu to 10,995 mln zł brutto.

Scholz & Friends Warszawa będzie odpowiadać za  kreację ATL kampanii, Mediacap Polska - za realizację działań eventowych i BTL oraz koordynację wszystkich działań, a Equinox Polska - za planowanie i zakup mediów.

W przetargu dotyczącym tej akcji brały jeszcze udział Media Group, a także dwa konsorcja: ArtGraph i Star Media oraz Partner of Promotion, Tailor & Baker i Maxus Warszawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mediacap i Equinox za 11 mln zł wypromują przedsiębiorczość

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dżejmz
ha, ha, ha, powracający Porzebowski, i reklamowi spece Friedman, Żołędziowski i Olechowski tym razem zabrali się za przetargi państwowe... Czy CBA już jest w drodze czy trzeba ten link przesłać im bezpośrednio na firmową skrzynkę?
8 8
odpowiedź