SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Użytkownicy Messengera dostają stare wiadomości od znajomych. Facebook przeprasza za błąd

W poniedziałek wielu użytkowników Messengera otrzymało powiadomienia o nieprzeczytanych wiadomościach, które dotyczyły starej korespondencji od znajomych i rozmów odbytych w przeszłości. Facebook przeprosił za zamieszanie i przyznał, że winą jest błąd techniczny działania komunikatora, który został już naprawiony.

Article

O dziwnych powiadomieniach otrzymywanych na kontach użytkownicy Messengera alarmowali w poniedziałek w internecie. Wielu internautów na szczycie listy swojej korespondencji zobaczyło wiadomości od znajomych pochodzące z przeszłości i związane z rozmowami, które były prowadzone wiele miesięcy, a w niektórych wypadkach kilka lat wcześniej.

W skrajnych sytuacjach użytkownikom pokazały się jako nowe stare komunikaty napisane przez nieżyjące już osoby lub takie, z którymi kontakt został dawno zerwany.

W komunikacie skierowanym do redakcji The Verge Facebook, właściciel Messengera przeprosił użytkowników za zamieszanie związane z nieaktualnymi wiadomościami w komunikatorze. Serwis przyznał, że jest to wynik usterki technicznej, która została już usunięta, a funkcjonowanie Messengera przywrócono do normy.

Obecna wpadka z Messengerem to nie jedyne kontrowersje wokół Facebooka w ostatnim czasie. Niedawno „The New York Times” opublikował artykuł, w którym Facebookowi zarzucono m.in. zgodę na manipulowanie opinią publiczną w okresie wyborów w USA oraz wynajęcie agencji Definers do prowadzenia czarnego PR wobec konkurentów.

W III kwartale br. Facebook zanotował przychód na poziomie ponad 13,5 mld dol., a zysk netto wzrósł do ponad 5,1 mld. Liczba użytkowników odwiedzających co miesiąc społecznościowy portal to obecnie blisko 2,3 mld.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Użytkownicy Messengera dostają stare wiadomości od znajomych. Facebook przeprasza za błąd

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl