SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mieszko Guć objął stanowisko Brainly client partnera w Httpool

Platforma Httpool (partner reklamowy m.in. Facebooka, Instagrama) tworzy nową funkcję w firmowych strukturach w Polsce - Brainly client partner. Objął je Mieszko Guć, który dotychczas zajmował się on obsługą platformy TikTok. Raportować będzie do Adama Puchalskiego, strategic sales lead.

Mieszko Guć Article

Mieszko Guć od roku pracował w polskim oddziale Httpool jako TikTok client partner. Do jego zadań należało budowanie relacji z nowymi i obecnymi klientami, pozyskiwanie i rozwijanie nowych gałęzi biznesowych, a także prowadzenie szkoleń dla klientów oraz agencji reklamowych.

Obecnie, jako Brainly client partner, będzie odpowiedzialny za sprzedaż powierzchni reklamowej na platformie Brainly w Polsce, będzie też wspierał rozwój tej platformy. Brainly client partner to nowe stanowisko w strukturach Httpool.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Mieszko Guć ma 11-letnie doświadczenie zawodowe. Przygodę w branży mediowej rozpoczynał w portalu Trójmiasto.pl, a następnie pracował m.in. w Grupie Netsprint jako global key account manager i w agencji Vyral jako account manager. Do Httpool dołączył rok temu.

Brainly wywodzi się z Polski, ma centralę w Warszawie i jest największą na świecie platformą edukacyjną dla uczniów i studentów, ale również dla ich rodziców i nauczycieli. W sumie ma już ponad 300 mln użytkowników na całym świecie. Platforma skierowana jest przede wszystkim do uczniów, ale również do ich rodziców. Główne rynki dla Brainly to oprócz Polski: USA i Brazylia, Ameryka Łacińska, Indie oraz Indonezja. W naszym kraju Brainly współpracuje w zakresie reklamowym na wyłączność z firmą Httpool.

 

Dołącz do dyskusji: Mieszko Guć objął stanowisko Brainly client partnera w Httpool

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cynik
Dziwaczna postać z tego mieszka, niby śmieszny i cekawy a jednak wyciągnięty z pastiszu i świata Domaniewskiego kłamstwa.
1 4
odpowiedź
User
Mieszko
Dziwaczna postać z tego mieszka, niby śmieszny i cekawy a jednak wyciągnięty z pastiszu i świata Domaniewskiego kłamstwa.

"Cekawy" napewno jestem :) Dziwaczny, również jestem bo tylko wariaci i ludzie z wizją są coś warci na tym świecie :)
0 4
odpowiedź