SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Resort sprawiedliwości szykuje się do kampanii o przemocy domowej. Wkrótce ruszy przetarg

Ministerstwo Sprawiedliwości wkrótce ruszy z przetargiem na koncepcję kampanii społecznej uwrażliwiającej na problem przemocy domowej, w szczególności wobec osób starszych i niepełnosprawnych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Resort rozpoczął rozeznanie rynku w związku z tym przetargiem. 

Min. Zbigniew Ziobro - zdaniem sędzi SN - napisał skargę "nie zasługującą na uwzględnienie" (screen: YouTube/TVP Info)Article

Planowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości przetarg będzie dotyczyć opracowania koncepcji ogólnopolskiej kampanii społecznej w uwrażliwiającej na problem przemocy domowej, wobec osób starszych i niepełnosprawnych. Celem tej kampanii ma być przede wszystkim zwiększenie wiedzy na temat praw osób starszych i niepełnosprawnych. 

Poprzez te działania resort sprawiedliwości chce zwiększyć świadomość nt. korzyści płynących z życia bez przemocy, zmienić postawy i zachowania wobec przemocy w rodzinie wobec osób starszych i niepełnosprawnych, upowszechniać właściwe, bezprzemocowe wzorce.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wybrana w przetargu agencja zajmie się m.in. przygotowaniem koncepcji artystycznej kampanii oraz opracowaniem strategii, hasła kampanii. Zaplanowane działania o zasięgu ogólnopolskim mają potrwać miesiąc. Będą obejmować telewizję, internet, prasę, outdoor. 

Na obecnym etapie ministerstwo chce zebrać z rynku informacje, na podstawie których określi budżet zaplanowanych działań. Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 27 listopada. 

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Resort sprawiedliwości szykuje się do kampanii o przemocy domowej. Wkrótce ruszy przetarg

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl