SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Multimedialne kioski Siemensa

OS3 multimedia stworzyła dla firmy Siemens prezentację telefonów komórkowych do kiosków multimedialnych dostępnych w dwóch salonach Empik-u w Warszawie

Jest to przykład zastosowania innowacyjnych, nowych mediów jako formy dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Symulacja działania menu telefonów oraz prezentacja technologii bezprzewodowego przesyłu danych Bluetooth® dają możliwość pokazania  produktów z nowej serii Siemens 65 w zakresie ich funkcji i sposobu obsługi.

- Prezentacja multimedialna autorstwa OS3 multimedia jest dynamiczna i tego właśnie oczekują klienci, dla których powstała seria telefonów Siemens 65. Informacje przedstawione w prezentacji zostały selektywnie dobrane pod względem ich użyteczności i atrakcyjności. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie kiosków multimedialnych jako nośnika, ponieważ chcemy naszym potencjalnych  użytkownikom zaprezentować  możliwości telefonów nowej generacji, a nie tylko przedstawić ofertę  handlową.- Dorota Piekut specjalista ds. marketingu Communications Devices  Siemens Sp. z o.o.

Multimedialna prezentacja składa się z  trzech działów. Pierwszy z nich stanowi symulację menu telefonów ukazującą, że nowa generacja telefonów to intuicyjna i szybka w obsłudze nawigacja. Klient, przeglądając menu aparatu, poznaje funkcje telefonów,  oraz sposób ich obsługi. Druga część prezentacji poświęcona jest technologii bezprzewodowego przesyłania danych Bluetooth® zastosowanej w aparacie S65. Trzeci dział z kolei, zawiera krótkie filmy z imprez sportowych sponsorowanych przez Siemensa. Projekcje zwracają uwagę na charakterystyczne dla modelu M65 cechy: wysoką odporność na zniszczenia, wodę i kurz.

- Firma Siemens postawiła przed nami kolejne ciekawe wyzwanie. Ze względu na różnorodność produktów klienta, współpracując z nim, stale możemy szukać innowacyjnych, ciekawych rozwiązań zarówno w wymiarze kreacji jak i doboru nowych mediów. - powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 mutimedia - Założeniem przy tworzeniu prezentacji do kiosków multimedialnych było pójście o krok dalej niż tylko informowanie potencjalnych klientów o funkcjach aparatów telefonicznych. Symulacja daje możliwość zapoznania się z telefonem z punktu widzenia użytkownika, a więc ze strukturą menu i zupełnie nową, bardzo intuicyjną nawigacją telefonów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multimedialne kioski Siemensa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl