SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Myśli na ten czas” nowym cyklem TVP Kultura i TVP Historia

Od 25 marca w TVP Kultura i TVP Historia pojawił się nowy cykl „Myśli na ten czas”, który przygotowany został na okres Wielkiego Postu.

- W programie przedstawione zostaną filozoficzne i kulturoznawcze spojrzenia w kontekście Wielkiego Postu na słowa oraz dzieła wybitnych postaci religii i kultury, na wielkie malarstwo, muzykę i kino, czy słynnych bohaterów literackich, na emocje i uczucia oraz postawy wobec pracy, nauki, odpowiedzialności i pokory. Wobec panującego obecnie w Polsce i na świecie poczucia niepokoju, strachu i niepewności jutra, autorzy cyklu przekazywać będą słowa pokrzepiające i skłaniające do głębszej refleksji - czytamy w opisie audycji.

Wśród zaproszonych do udziału w cyklu znaleźli się: prof. dr hab. Michał Janocha, o. Paweł Kozacki, ks. Michał Jabłoński, ks. Henryk Paprocki, ks. Grzegorz Michalczyk, ks. Andrzej Luter, ks. dr Stefan Moszoro-Dąbrowski, prof. dr hab. Robert Piłat, o. Krzysztof Ośko, dr Paweł Milcarek, o. dr Maciej Roszkowski, Ewa Kiedio, Witalij Michalczuk oraz Łukasz Hajduczenia.

Premierowe odcinki „Myśli na ten czas” będzie można oglądać codziennie o godz. 20.00 w TVP Kultura i o godz. 22.00 w TVP Historia. Program emitowany jest od 25 marca.

Udział TVP Historia w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 0,59 proc., a TVP Kultura - 0,38 proc.

Dołącz do dyskusji: „Myśli na ten czas” nowym cyklem TVP Kultura i TVP Historia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl