SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nagroda dla Microsoft Business Solutions

Nagroda dla Microsoft Business Solutions

Microsoft Business Solutions  poinformował, że system Microsoft Business Solutions-Navision, wersja 3.70 uzyskała w Wielkiej Brytanii tegoroczną nagrodę Accountancy Age Award 2003 w kategorii "Oprogramowanie klasy średniej". Nagrody Accountancy Age Award przyznawane są przez wydawnictwo Accountancy Age i ogłaszane w corocznym raporcie.

Pakiet Microsoft Business Solutions-Navision jest niezwykle popularny w całej Europie - korzysta z niego ponad 34 tysiące firm w trzydziestu kilku krajach. Nagrodzone oprogramowanie wyróżnia się wieloma nowatorskimi rozwiązaniami. Wbudowana technologia Sum Indexing Technology jest wydajnym narzędziem, które umożliwia znacznie szybsze dokonywanie bieżących analiz.

Kolejnym rozwiązaniem jest oparty na XML język raportowania finansowego XBRL (Extensible Business Reporting Language). Umożliwia on firmom standaryzację sprawozdań finansowych, podejmowanie trafniejszych decyzji oraz wymianę informacji finansowych przez Internet. Funkcja "wymiarów" (dimensions) udostępnia zaawansowane metody przeglądania informacji o firmie, pozwalając na sprawne śledzenie powiązań i wykorzystanie istniejącego potencjału. Funkcja ta daje się w pełni dostosowywać i umożliwia użytkownikom tworzenie hierarchii danych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom w zakresie księgowości oraz sprawozdawczości. Wreszcie dzięki funkcji szczegółowego przeglądu zapisów dziennika kontroli najbardziej złożone transakcje stają się przejrzyste. Funkcja ta ułatwia dostęp do informacji finansowych potrzebnych firmie do określenia tendencji w jej działalności biznesowej.

Jurorzy uznali, że w ciągu ubiegłego roku firma Microsoft Business Solutions wprowadziła do swoich produktów najbardziej znaczące udoskonalenia. Ponadto firma dokonała ogromny postęp w dziedzinie pomocy technicznej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nagroda dla Microsoft Business Solutions

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl