SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Najlepsze programy lokalne

Ostatnie 10 dni przyjmowania prac na Konkursu "To Nas Dotyczy"

Jeszcze tylko przez 10 dni - do końca września, będą przyjmowane prace do konkursu programów telewizji lokalnych "To Nas Dotyczy", który organizuje Ogólnopolska Izba Gospodarcza Komunikacji Kablowej.

Celem konkursu, nad którym honorowy patronat objęła przewodnicząca KRRiTV Danuta Waniek, jest promowanie telewizji lokalnej jako równoprawnego współuczestnika krajowego rynku medialnego, o rosnącym znaczeniu dla lokalnych odbiorców. Organizatorzy konkursu mają zamiar wykazać, że redakcje telewizji lokalnych, choć borykają się z wieloma problemami, umieją w sposób profesjonalny zbierać i prezentować informacje o wydarzeniach i problemach miast i miejscowości, których same są mieszkańcami.

Najlepsze prace konkursowe będą wyłaniane w następujących kategoriach:
a) program informacyjny,
b) krótka forma telewizyjna - reportaż,
c) wywiad,
d) program planszowy (videotekst informacyjny lub reklamowy, fotoreportaż).

Dotychczas do OIGKK napłynęło sporo prac od redakcji telewizji lokalnych z całej Polski. Ich wstępnej selekcji dokona Komisja Programowa, a wybrane prace oceni Jury Konkursu. Ono też wybierze laureatów każdej kategorii, którzy otrzymają główne nagrody Konkursu - KRYSZTAŁOWE EKRANY. Choć Konkurs jest organizowany jest po raz pierwszy, jego finał otrzyma galową oprawę. Ogłoszenie zwycięzców oraz prezentacja ich prac nastąpi podczas jubileuszowej XXV Konferencji i Wystawy OIGKK, która odbędzie się w listopadzie 2004 r.

Redakcje zinteresowane udziałem w Konkursie proszone są o kontakt z Dyrektorem Konkursu Ewą Michalską, członkiem zarządu OIGKK, tel.: (0) 602 308 638, e-mail: e_michalska@poczta.onet.pl.

Patronem medialnym konkursu jest portal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Najlepsze programy lokalne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl