SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Natja Rieber odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną Bauer Media Group, Tina Gräf Joins szefową ds. komunikacji wewnętrznej

Bauer Media Group rozszerza nowo utworzony dział komunikacji. Od września br. Natja Rieber została szefem ds. komunikacji zewnętrznej w Grupie. Natomiast Tina Gräf dołączyła do firmy jako kierownik ds. komunikacji wewnętrznej.

Tina Graf Article

Rieber na nowym stanowisku ma się skoncentrować na opracowaniu i wdrożeniu globalnej strategii komunikacji zewnętrznej dla Bauer Media Group, zarówno w zakresie brandingu pracodawców, jak i wsparciu samej działalności grupy. Będzie podlegać pod Arnda Wagnera, szefa działu komunikacji grupowej.

Natja Rieber do tej pory zdobywała doświadczenie w obszarze marketingu marki, a także PR konsumenckiego i handlu w różnych sektorach przemysłu. Zanim w 2016 roku dołączyła do Bauer Media Group jako brand PR manager w niemieckim oddziale ds. komunikacji, Natja przez kilka lat pracowała jako konsultant w agencji PR-owej Edelman, gdzie była odpowiedzialna za globalnych klientów z obszaru FMCG. W tym okresie zdobywała także międzynarodowe doświadczenie, pracując w USA.

Z kolei od połowy września br. do firmy dołączyła także Tina Gräf jako kierownik ds. komunikacji wewnętrznej. Podlega również bezpośrednio pod Arnda Wagnera. Gräf  posiada 15-letnie doświadczenie w pracy w zakresie komunikacji wewnętrznej i przywództwa. Przed dołączeniem do Bauer kierowała komunikacją wewnętrzną w Talanx Deutschland w Kolonii oraz doradzała DAX i firmom rodzinnym w ich wewnętrznych strategiach komunikacyjnych.

W Bauer Media Group ma skupić się na tworzeniu i wprowadzeniu wewnętrznych procesów i narzędzi komunikacji, aby wpływać na przejrzysty przepływ informacji w firmie. Jednym z jej pierwszych projektów ma być opracowanie i wdrożenie intranetu na poziomie grupy, wraz z rozwiązaniami technologicznymi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Natja Rieber odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną Bauer Media Group, Tina Gräf Joins szefową ds. komunikacji wewnętrznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl