SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Nauka jazdy 3” hitem TTV. Jesienią kolejna edycja

Fabularno-dokumentalny cykl „Nauka jazdy 3” oglądało średnio w TTV 256 tys. widzów. W porównaniu do pierwszego sezonu oglądalność programu wzrosła o 80 tys. osób, a drugiego - 37 tys. Nowe odcinki programu widzowie zobaczą w jesiennej ramówce - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Trzeci sezon fabularno-dokumentalnego cyklu „Nauka jazdy” na antenie TTV oglądać można było w czwartki o godz. 22.30, w okresie od 27 lutego do 22 maja br. Średnia widownia programu wyniosła 256 tys. osób, co przełożyło się na 2,03 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 3,49 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Największą popularnością cieszył się ostatni odcinek cyklu. Przyciągnął on uwagę 334 tys. osób.

Dla porównania, udział TTV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w kwietniu br. wyniósł 2,24 proc., a w grupie 16-49 było to 3,03 proc. Oznacza to, że program ma wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

Wysoką popularnością cieszą się również powtórki programu, pokazywane w różne dni w różnych pasmach. W okresie od 28 lutego do 20 maja br. śledziło je średnio 163 tys. widzów. Przełożyło się to na 2,07 proc. udziału w 4+ i 3,19 proc. w 16-49.

Najwięcej widzów miała powtórka trzeciego odcinka „Nauki jazdy” pokazana 16 marca o 22.50, którą oglądało 440 tys. osób (była to wyższa widownia nawet od topowej premierowej emisji).

Widownia programu rośnie z sezon na sezon. Pierwszy z nich oglądało średnio 176 tys. osób, a drugi - 219 tys. (wzrost wyniósł odpowiednio 80 i 37 tys. widzów).

Jak się dowiedział portal Wirtualnemedia.pl, nowe odcinki programu widzowie TTV zobaczą w jesiennej ramówce tego roku.

„Nauka jazdy” powróciła do telewizji po 15 latach przerwy. Jest to fabularno-dokumentalny cykl, w którym kamery śledzą zmagania kandydatów na kierowców, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć autem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Nauka jazdy 3” hitem TTV. Jesienią kolejna edycja

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl