SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

News Outdoor dla kultury

Firma reklamy zewnętrznej News Outdoor Poland prowadzi kampanię reklamową Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego 'Chopin i Jego Europa'.

 W dniach 19 – 31 sierpnia w Warszawie, w Filharmonii Narodowej i Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Muzyczny „Chopin i Jego Europa”.

Festiwal organizowany jest po raz drugi. Tegoroczna edycja odbywa się w 250. rocznicę urodzin Wolfganga Amadeusza Mozarta i będzie hołdem złożonym wielkiemu Wiedeńczykowi. Zaprezentowane zostaną obok dzieł Chopina i Mozarta utwory Beethovena, Schumanna, Griega, Panufnika, Guldy i innych.

Zagrają na nim największe sławy światowej pianistyki, w tym czworo zwycięzców konkursów chopinowskich: Martha Argerich, Garrick Ohlsson, Dang Thai Son i Rafał Blechacz. Usłyszymy też światowej sławy artystów (niektórych po raz pierwszy w Polsce!), między innymi wystąpią: Nicholas Angelich, Andrzej Bauer, Renaud Capuçon, Nelson Goerner, Rico Gulda, Paul Gulda, François-Frédéric Guy, Olli Mustonen, Fou Ts’ong, Lilya Zilberstein, Sergio Tiempo, Kristian Bezuidenhout, Makoto Ozone, Paquito D'Rivera. Towarzyszyć im będą: Orkiestra XVIII Wieku, Sinfonia Varsovia i Orkiestra Filharmonii Narodowej. Poprowadzą je dyrygenci - Frans Brüggen, Jerzy Maksymiuk, Alexandre Rabinovitch-Barakovsky i Antoni Wit.

Tegoroczny Festiwal organizowany jest we współpracy z Filharmonią Narodową, Teatrem Wielkim – Operą Narodową i Programem II Polskiego Radia. W dniach od 19 do 31 sierpnia odbędzie się 12 koncertów w tym 8 – symfonicznych, 3 recitale i jeden koncert kameralny. W trakcie Festiwalu wystąpi ponad 200 wykonawców, w tym  20 solistów, 4 dyrygentów i 3 orkiestry.

Partnerami festiwalu są PKN Orlen oraz Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawy. Wspierać będą również media: prasa, radio, telewizja i internet. Jedynym outdoorowym partnerem tego wydarzenia w roli patrona medialnego jest News Outdoor Poland. Na jego tablicach o formacie 6 x 3 m w Warszawie i największych miastach Polski prowadzona będzie kampania promocyjna festiwalu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: News Outdoor dla kultury

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl