SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

NG Interactive dla Macmillan Polska

NG Interactive stworzyło serwis WWW dla Macmillan Polska oddziału jednego z największych na świecie anglojęzycznych wydawnictw edukacyjnych.

Przy odświeżeniu szaty graficznej szczególny nacisk położono na stworzenie nowej czytelnej logistyki informacji. Stworzone zostały dwie oddzielne wersje językowe polska i angielska. Wdrożony został system zarządzania treścią NG Content On-Line. Konsola aktualizacyjna pozwala pracownikom Macmillan Polska na samodzielne redagowanie treści w serwisie. W ten sposób będzie on zawsze aktualnym źródłem informacji dla internautów.

Bazując na doświadczeniach NG Interactive w branży edukacyjnej, Macmillan Polska wykorzystuje nowo powstały serwis do nawiązania kontaktów z uczniami i nauczycielami języka angielskiego. Dzięki odpowiedniemu zaprezentowaniu informacji w skład których wchodzą między innymi: programy nauczania, recenzje podręczników, informacje o organizowanych przez Wydawnictwo seminariach szkoleniowych i biurach doradztwa metodycznego, serwis stał się centrum komunikacji z otoczeniem firmy oraz efektywnym narzędziem konkurowania na rynku polskim.

Wydawnictwo Macmillan jest częścią Macmillan Publisher Ltd. publikującego podręczniki i materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego. Wydawnictwo zostało założone w 1843 roku przez braci Daniela i Alexandra Macmillanów. W dniu dzisiejszym Wydawnictwo Macmillan istnieje w ponad 70 krajach na całym świecie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NG Interactive dla Macmillan Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl