SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta reklamowa Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska przedstawiły szczegóły dotyczące oferty reklamowej uruchomionej na początku stycznia telewizji internetowej WPtv.

Portal zaoferował reklamę wideo w WPtv oraz pakiety reklam In-Stream VideoAd we wszystkich materiałach multimedialnych.

W WPtv lub w innym serwisie WP, w którym dostępne są treści multimedialne, spot reklamowy wyświetlany jest w odtwarzaczu przed treścią wideo, którą chce obejrzeć użytkownik. W przypadku WPtv emisja spotu następuje nie częściej niż jeden raz na podłączenie się lub zmianę kanału. W przypadku materiałów on-demand na pozostałych serwisach (czyli: po wyborze określonego pliku wideo) emisja następuje nie częściej niż jeden raz na materiał (czyli: gdy użytkownik kliknie w inny materiał, może zobaczyć inny spot). Pojedyncza kampania musi posiadać ograniczenie emisji do pojedynczego użytkownika, czyli tzw. capping, nie rzadszy niż jeden raz na godzinę.

Reklama sprzedawana jest w modelu CPM – klient określa czas emisji, serwisy lub kanały, na których emitowany jest spot, capping oraz inne parametry – analogicznie do reklamy banerowej. Spot reklamowy może ważyć maksymalnie 750kB oraz mieć długość 8, 15 i 30s. Długość spotu różnicuje cenę emisji. Cena zawiera koszt powierzchni reklamowej oraz koszty łącza po stronie wydawcy dla emisji wideo.

http://reklama.wp.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta reklamowa Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl