SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta usługi blokada połączeń tp

Od 1 sierpnia 2006 Telekomunikacja Polska wprowadza nowe warianty usługi blokada połączeń tp.

Nowa oferta ma zapewnić Klientom wyższy standard bezpieczeństwa i krótszy czas aktywacji usługi.

Od 1 lipca usługa blokady połączeń nie będzie już świadczona w dotychczasowej postaci. Użytkownicy otrzymają list z wypowiedzeniem świadczenia usługi, opisem 11 nowych wariantów i informacją, jak mogą złożyć zamówienie na któryś z nich. Aktywacja nowych blokad nastąpi 1 sierpnia.

Aby uchronić Klientów przed wykonywaniem niepożądanych połączeń o podwyższonej opłacie, na wszystkich numerach telefonicznych, na których do 1 lipca aktywna była jakakolwiek z dotychczas oferowanych blokad połączeń, automatycznie zostanie założona bezpłatna i bezterminowa blokada na połączenia z numerami 0-70x, 0-300,0-400, 0-207 i 0-208. Osoby, które do tej pory posiadały blokadę tylko na te numery, nie dostrzegą zmiany usługi.
Nowe warianty blokad można będzie zamówić dzwoniąc pod bezpłatny numer błękitnej linii tp 9393 - informuje TP.

Na jednej linii telefonicznej możliwe jest korzystanie wyłącznie z jednego wariantu blokady połączeń. Nie ulegną zmianie dotychczasowe opłaty za usługę. Warianty obejmujące wyłącznie kategorie numerów o podwyższonej płatności będą bezpłatne. Pozostałe warianty kosztować będą jak dotychczas 3 zł (3,66 zł z VAT).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta usługi blokada połączeń tp

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl