SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa osoba w FPA Group

Nowy Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w FPA Group

Monika Godlewska 1 października br. objęła stanowisko Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w FPA Group specjalizującej się w outsourcingu księgowo-kadrowym.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe Moniki Godlewskiej obejmuje stanowiska menedżerskie związane  z audytami działów personalnych firm zewnętrznych, zarządzaniem kilkudziesięciu-osobowym działem kadrowo-płacowym, obsługującym ponad 10 000 pracowników, budowaniem sprzedaży w oparciu
o wielodziałowe struktury krajowe.

Karierę zawodową rozpoczęła w dziale finansowym Schneider Electric. Następnie pracowała dla TempService, przechodząc wszelkie szczeble kariery - od specjalisty aż po stanowisko dyrektora operacyjnego i dyrektora sprzedaży. W HRK S.A. sprawowała funkcję Business Development Managera.

Nowa Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w FPA Group odpowiadać będzie za przygotowanie strategii marketingowo - sprzedażowej. Do jej zadań należeć będzie, m.in.: poszerzanie oferty FPA Group o nowe usługi związane z księgowością, dokumentacją personalną i wynagrodzeniami (np. jednorazowe audyty dokumentacji personalnej i płacowej, zastępcza obsługa płacowa, regulaminy wynagradzania i pracy, przygotowanie dokumentacji do naliczenia kapitału początkowego). Zajmie się również rozwojem usług związanych z zasobami ludzkimi w zakresie rekrutacji i selekcji, Assessment/Development Centra, outplacement, programów motywacyjnych oraz systemów wynagrodzeń.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Zasobami Pracy na SGH.

Jest autorką licznych publikacji z zakresu HR i prawa pracy, m.in.: w "Prawie Przedsiębiorcy", "Doradcy Podatnika", "Personelu i Zarządzaniu".

Obecnie stale współpracuje z radiem TOK FM, doradzając słuchaczom w zakresie zagadnień związanych, m.in.: z prawem pracy, rekrutacją czy systemem wynagrodzeń.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa osoba w FPA Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl