SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa osoba w TBWADATA SOLUTIONS

Tomasz Szpoper został nowym Database Manager w agencji TBWADATA SOLUTIONS należącej do TBWACOMMUNICATION GROUP

- Tomek będzie odpowiadał za rozwój Działu Baz Danych oraz poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu nowych metod komunikacji bezpośredniej. Wzmocnienie działu baz danych o kolejną osobę, a zarazem stworzenie w nim kierowniczego stanowiska to kolejny krok w planowanym wzroście agencji. Najbliższe plany obejmują jeszcze powiększenie Działu Obsługi Klienta oraz Działu Strategii. Rynek, na którym działamy po okresie stagnacji zaczyna rosnąć. Zauważamy to również po wzroście obsługiwanych budżetów. Stąd konieczne są wzmocnienia - powiedział Arkadiusz Piechocki Managing Director TBWADATA SOLUTIONS.

Tomasz Szpoper jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, kierunku Informatyka, specjalności Techniki Programowania i Systemy Informatyczne. Przez ostatnie siedem lat związany ze Scan Holiday, gdzie jako Szef Działu Informatyki odpowiadał za stworzenie oraz administrowanie infrastrukturą baz danych, w tym stworzenie sytemu rezerwacji on-line. Posiada doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i eksploatacji baz danych, nowoczesnych hurtowni danych, aplikacji internetowych oraz systemów klasy ERP, CRM, CRS, e-commerce. Jego hobby to języki obce, keyboard i grafika komputerowa.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa osoba w TBWADATA SOLUTIONS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl