SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa siedziba TNS OBOP

Firma badawcza TNS OBOP dzisiaj  przeprowadza się do nowej siedziby przy ul. Wspólnej w Warszawie. W centrum stolicy, przy malowniczym skwerku z fontanną, oprócz biura TNS OBOP znajdą się także: Warszawskie Centrum Badań Jakościowych, nowe studio badań telefonicznych CATI oraz Centrum Hall Testów.

Warszawskie Centrum Badań Jakościowych to ponad 200 m kw. powierzchni, najnowocześniejsze w Polsce sale do FGI (badania focusowe) i IDI (indywidualne badania pogłębione), a także bezpośredni podgląd wszystkich wywiadów i niezależne drogi dla klientów i respondentów.

"Chcąc stworzyć najnowocześniejsze centrum badań jakościowych w Polsce, przed przystąpieniem do jego budowy, przeprowadziliśmy szereg rozmów z pracownikami agencji badawczych, moderatorami, informatykami i klientami. Wszystko po to, by uniknąć ewentualnych błędów i stworzyć unikalny w skali Polski obiekt." - powiedział Mateusz Galica, dyrektor marketingu TNS OBOP.
W związku z pracami wykończeniowymi, Warszawskie Centrum Badań Jakościowych zostanie oficjalnie otwarte z kilkutygodniowym opóźnieniem.
Centrum Hall Testów to natomiast 100 m kw. łatwej do przearanżowania przestrzeni i specjalistyczne zaplecze techniczno-gastronomiczne.
W związku z rosnącym poziomem telefonizacji w Polsce TNS OBOP postanowił również stworzyć większe niż dotychczas Centrum Badań Telefonicznych (CATI). Studio zostało zaprojektowane tak, aby spełniało wszystkie potrzeby klientów (łącznie z opcją bezinwazyjnej kontroli badań), a także wszelkie branżowe normy i wskazówki dotyczące funkcjonowania tego typu obiektów.
Ponadto w nowej siedzibie TNS OBOP znajdzie się 100 m kw. powierzchni konferencyjnej, zaaranżowanej także na potrzeby prowadzenia szkoleń.
"Mamy nadzieję, że zarówno nowoczesna infrastruktura, jak i dogodna lokalizacja - zaledwie trzy minuty od stacji metra Centrum - umożliwi nam jeszcze bardziej dynamiczny rozwój" - dodał Mateusz Galica.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa siedziba TNS OBOP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl