SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe osoby w Multi Communications

W ostatnim czasie do agencji Multi Communications dołączyli: Beata Borzyszkowska, Iwona Raszke, Anna Małecka, Michał Łoniewski i Zuzanna Jakubiec.

Beata Borzyszkowska objęła stanowisko senior account managera z funkcją Lidera Zespołu Healthcare&Educations obsługującego klientów z branży farmaceutycznej oraz prowadzącego projekty edukacyjne. Specjalizuje się w kampaniach edukacyjnych, działaniach CSR oraz w usługach dla branży farmaceutycznej. Ostatnio pracowała w Edelman Polska, a wcześniej m.in. w Network PR i Promedia.

Iwona Raszke – Rostkowska, objęła stanowisko account managera, pełniąc jednocześnie funkcję Lidera  Zespołu Healthcare&Medical zajmującego się usługami dla klientów z obszaru medyczno - farmaceutycznego. Iwona Raszke specjalizuje się w działaniach w branży farmaceutycznej, swoje doświadczenia zdobywała m.in. jako rzecznik prasowy Naczelnej Rady Lekarskiej oraz prof. Zbigniewa Religi, doradca w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, współpracowała z agencjami Star PR, Green PR i Testardo Red Cell.

Anna Małecka, jako account manager, dołączyła do zespołu Healthcare&Medical. W poprzednich latach pracowała dla agencji Pawłowicz i Partnerzy oraz w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Reklamy w Polsce IAA. Realizowała m.in. projekty dla firm takich jak Baxter, Bayer, Schering czy Roche.

Michał Łoniewski, objął stanowisko account manager assistant dołączając do zespołu  Consumer Communications. Swoje doświadczenie zdobywał odbywając staże w Eskadra Publica, ComPress, Publicis, pracował również jako specjalista w Orange i Urzędzie Miasta St. Warszawy.

Zuzanna Jakubiec, która objęła stanowisko account manager assistant w dziale Healthcare&Educations.  Odpowiedzialna jest również za komunikację zewnętrzną agencji. Wcześniej zdobywała doświadczenie realizując projekty m.in. dla Imperial Tobacco i ITI.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe osoby w Multi Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl