SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe osoby w NetSprint.pl

Dział Marketingu firmy NetSprint.pl wzbogacił się o dwóch nowych specjalistów.

Olga Kamińska objęła stanowisko specjalisty ds. public relations. Do jej obowiązków będzie należało kreowanie oraz realizacja strategii i kampanii komunikacyjnych dla firmy NetSprint.pl oraz poszczególnych produktów. Ponadto będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z mediami, przygotowywanie materiałów prasowych oraz za budowanie komunikacji wewnętrznej w firmie. Przed podjęciem pracy w NetSprint.pl przez prawie trzy lata była związana z agencją ITBC Communication, gdzie prowadziła kampanie public relations głównie dla firm z branży nowych technologii. Wcześniej pracowała m.in. dla TVP2, jako researcherka i współscenarzystka programu „Jazda kulturalna”. Studiowała dziennikarstwo ze specjalizacją public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Jacek Bieliński został konsultantem ds. strategii marketingowej w NetSprint.pl i będzie odpowiadał za współtworzenie strategii marketingowej firmy oraz poszczególnych produktów. Do jego obowiązków będzie należała analiza rynku oraz planowanie i koordynacja działań związanych z zarządzaniem marką NetSprint.pl. W latach 2002-2007 Jacek Bieliński pracował w koncernie Unilever na stanowiskach Brand Managera marek Hellmans, Amino i Lipton. Odpowiadał m.in. za badania konsumentów, analizy rynku, komunikację wizerunkową, promocje oraz wprowadzanie innowacji. Wcześniej był Kierownikiem Działu Operacyjnego w firmie OneTwo Internet Polska Sp. z o.o. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe osoby w NetSprint.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl