SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe osoby w Twenty Four Seven PR

Agnieszka Ciesielska, Irmina Kierat, Sylwia Ogrodniczak, Małgorzata Wesołowska i Ewelina Glocka to nowi pracownicy agencji Twenty Four Seven.

Nowe osoby w Twenty Four Seven PR

Agnieszka Ciesielska jako project manager pracuje dla klienta UEFA w ramach projektu Hospitality Program. Przez siedem lat związana z Holdingiem ADB gdzie zajmowała się obsługą kreowania wizerunku firmy, promocją jego produktów i usług. Pracowała również dla Forum Media Group m.in. przy organizacji cyklicznej imprezy motoryzacyjnej Fleet & Business Day w Warszawie. Magister Zarządzania i Marketingu na GWSH w Katowicach oraz Executive MBA.


Irmina Kierat rozpoczęła pracę na stanowisku PR Assistant - odpowiada za relację B2B, pracuje dla projektu UEFA Hospitality Porgram.
Pierwsze doświadczenie zawodowe zbierała w  biurach prasowych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz w Komendzie Głównej Policji. Później współpracowała m.in. z Prestige PR, ABK Grupa.  Skończyła nauki polityczne oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.


Od lewej: Agnieszka Ciesielska, Sylwia Ogrodniczak, Małgorzata Wesołowska, Irmina Kierat

Sylwia Ogrodniczak (PR Assistant) dołączyła do zespołu koordynującego działania PR dla firmy McDonald’s. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pracowała w branży materiałów POS. Z zamiłowania dziennikarz - freelancer i fotograf.

Małgorzata Wesołowska (PR Assistant) współpracę z agencją rozpoczęła od stażu, potem awansowała na stanowisko PR Assistant. Skończyła Bałtologię – filologię litewska na UAM w Poznaniu. Aktualnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Warszawskim na Podyplomowych Studiach Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Doświadczenie zawodowe gromadziła w Ambasadzie Litewskiej oraz w agencji Compress w Warszawie.

Ewelina Glocka (PR Assistant) została w agencji Twenty Four Seven PR po trzy miesięcznym stażu w trakcie. Aktualnie będzie kontynuowała pracę dla firmy Procter&Gamble.

Glocka ukończyła Stosunki Międzynarodowe, a także Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Studiowała również Media Studies na Turku University w Finlandii. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zbierała jako członek zespołu redakcyjnego w mediach uniwersyteckich, a także zajmowała się promocją i kontaktami z mediami w Erasmus Student Network, wspierającym rozwój wymian międzynarodowych.

Liczba stałych pracowników agencji wynosi aktualnie ponad 20 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe osoby w Twenty Four Seven PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl