SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe profile ISDN tp

Linia cyfrowa ISDN tp - nawet 50 godzin bezpłatnych rozmów

Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom korzystającym z linii cyfrowej ISDN nowe profile zawierające w abonamencie pulę bezpłatnych minut na połączenia lokalne i międzymiastowe. To unikatowe rozwiązanie na rynku  telefonii stacjonarnej w Polsce.
Z ISDN korzysta ok. 50 proc. klientów biznesowych TP. Nowe propozycje są przeznaczone zarówno dla mniejszych  firm jak i dużych korporacji.

W ofercie dostępu ISDN tp (2B+D) pojawił się nowy profil o nazwie profit z pulą 300 minut na połączenia lokalne i  międzymiastowe w ramach abonamentu. Namiast dostęp ISDN tp pro został rozszerzony o cztery nowe profile czyli:  profit pro 15, profit pro 20, profit pro 25, profit pro 30. Każdy z nich zawiera od 1500 do 3000 minut na połączenia  lokalne i międzymiastowe. Firmy, które korzystają z kilku dostępów ISDN tp i zamówią do nich nowe profile, mogą  wykonywać połączenia lokalne lub międzymiastowe w ramach jednej, zsumowanej puli minut.
 
Profile profit i profit pro są rozliczane z dokładnością do sekundy, zgodnie z planem sekundowym tp biznes. Oprócz  puli minut każdy profil zawiera w abonamencie dodatkowe usługi oraz numery MSN lub DDI.

Linia cyfrowa ISDN to nowoczesna usługa telekomunikacyjna. Umożliwia podłączenie wielu różnych urządzeń np.  telefonów, faksów i komputerów. W zależności od rodzaju dostępu można wykorzystać od 2 do 30 urządzeń  jednocześnie. ISDN pozwala też na przekaz obrazu i organizowanie wideokonferencji.

-
-
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe profile ISDN tp

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl