SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Siedem nowych sklepów Netto 3.0

W bieżącym tygodniu Netto uruchomiło siedem nowych sklepów, których otwarcie jest wynikiem konwersji istniejących dotychczas marketów Tesco w dyskonty Netto 3.0.

Article

W czterech z siedmiu miast, w których otwarto konwertowane sklepy, sieć Netto pojawia się po raz pierwszy. Mowa o Przemyślu, Raszynie, Żaganiu i Żychlinie. Nowe placówki pojawiły się także w Dąbrowie Górniczej, Nowym Mieście Lubawskim (drugi otwarty sklep w obu tych miastach), oraz Grudziądzu (czwarty sklep). Obiekty zajmują powierzchnię od 650 m² do 1900 m². Największy sklep został udostępniony klientom w Żaganiu.

Netto przejmuje lokalizacje po Tesco

Rozwój sieci duńskich dyskontów to efekt konwersji trwającej od 2021 r., kiedy to UOKiK pozytywnie zaopiniował przejęcie polskiej części biznesu Tesco przez właściciela sieci Netto – Salling Group.

W sferze wizualnej 3.0 to minimalistyczny wystrój wnętrz, który zapewnia komfort zakupów dzięki szerokim alejkom, neutralnemu oświetleniu oraz zastosowaniu naturalnych materiałów wyposażenia wnętrz. Dodatkowo w dyskontach w Żaganiu, Grudziądzu i Żychlinie klientom udostępniono kasy samoobsługowe. W tej chwili dysponuje nimi już ponad 60 sklepów Netto, a plan na rok 2022 r. zakłada uruchomienie kas w kolejnych 140 sklepach.

Netto ma w Polsce ponad 600 placówek.

Dołącz do dyskusji: Siedem nowych sklepów Netto 3.0

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
klient
Netto 3.0 to marketnigowa ściema. Sklepy z okrojonym asortymentem, mniejszym niż Biedronki i Lidle. Sklepy oferujące 1/3 asortymentu dawnego Tesco. Nie wiem dlaczego klienci mieliby się rzucać na taki market, który z założenia jest słabszy niż kiepsko z różnych względów radzące sobie Tesco. No cóż klienci w pierwszych dniach przyjdą z ciekawości a później będzie już gorzej.
2 1
odpowiedź