SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe witryny w sieciach tematycznych IDMnet

Do IDMnet dołączyły nowe witryny, które wzbogacą ofertę sieci tematycznych. Serwisy Familie.pl i Zapytajpolozna.pl dołączą do sieci 4clover i ZdrowieNet, a współpracę z witrynami Mieszkaniezpomyslem.pl i Chemia-budowlana.pl nawiązała sieć Budowia.

Nowe witryny w sieciach tematycznych IDMnet

Familie.pl to portal społecznościowy skierowany do osób zainteresowanych życiem rodzinnym: od organizacji ślubu i wesela, poprzez planowanie dziecka, ciążę, wychowanie dzieci, po bycie dziadkiem lub babcią. Serwis współpracuje bezpośrednio z użytkownikami, którzy generują treści. Jego głównym elementem jest forum. Użytkownicy mają również dostęp do narzędzi takich jak blogi, kalkulatory czy wewnętrzna poczta. Główną grupą docelową serwisu są rodzice, stanowiący 65 proc. zarejestrowanych użytkowników. 77 proc. użytkowników to kobiety. Serwis należy do Grupy Wm.pl. Według danych badania Megapanel, PBI/Gemius za kwiecień 2011 r., odwiedza go 124 102 realnych użytkowników. Portal Familie.pl wejdzie w skład pakietów 4_mammy i 4_all (sieć 4clover) oraz pakietów zasięgowego i Zdrowie dziecka (sieć ZdrowieNet).

4clover i ZdrowieNet rozpoczęły również współpracę z witryną Zapytajpolozna.pl. Jest to portal stworzony przez położną. Użytkownicy mają dostęp do darmowej Internetowej Szkoły Rodzenia, bloga, forum dyskusyjnego i systemu suwaczków ciążowych i karmienia piersią. Serwis skupia 30 tys. zarejestrowanych użytkowników.

W ofercie ZdrowieNet i 4clover dostępne są akcje niestandardowe, takie jak konkursy i artykuły sponsorowane oraz wysyłka e-mailingu. Sprzedaż pakietowa i zasięgowa jest realizowania po porozumieniu z wydawcą.

Z kolei sieć tematyczna Budowia nawiązała współpracę z serwisami Mieszkaniezpomyslem.pl oraz Chemia-budowlana.pl. Będzie je obsługiwać na zasadach wyłączności agencyjnej.

Mieszkaniezpomyslem.pl to codziennie aktualizowany portal stanowiący kompendium wiedzy o tym, jak urządzić mieszkanie lub dom. Dołącza on do pakietów Dom, Wnętrza, Architekt wnętrz oraz W kobiecym stylu. W czerwcu serwis odwiedziło 62 238 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 228 627 odsłon (Google Analytics, czerwiec 2011).

Chemia-budowlana.pl to witryna poświęcona chemii budowlanej, skierowana do profesjonalistów związanych z branżą budowlaną oraz indywidualnych inwestorów. Zasili ona pakiet Dom. Statystyki serwisu za czerwiec: 42 439 unikalnych użytkowników i 200 530 odsłon (Google Analytics, czerwiec 2011).

W serwisach, poza standardowymi formami reklamy, dostępne są kampanie kontekstowe oraz efektywnościowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe witryny w sieciach tematycznych IDMnet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl