SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowi managerowie w polskim oddziale Cisco Systems

Arleta Pisarczyk oraz Marcin Chudak dołączyli do zespołu polskiego oddziału Cisco Systems.

Arleta Pisarczyk, jako Dyrektor Handlowy Sektora  Publicznego, jest odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii rozwoju sprzedaży dla instytucji z sektora rządowego. Marcin Chudak, obejmując stanowisko Channel Regional Sales Manager, tworzy politykę rozwoju i zarządzania relacjami z kanałem partnerskim.

Arleta Pisarczyk, jako Dyrektor Handlowy Sektora Publicznego jest odpowiedzialna za strategię sprzedaży do klientów z obszarów edukacji, ochrony zdrowia, obronności i bezpieczeństwa publicznego. Do jej obowiązków należy również współpraca z jednostakami centralnej i lokalnej administracji państwowej.

Arleta Pisarczyk jest związana z branżą informatyczną od dziesięciu lat. Jednym z jej sukcesów zawodowych było stworzenie działu sprzedaży dla Sektora Publicznego w polskim oddziale firmy Dell, oraz osiągnięcie w ciągu zaledwie dwóch lat dziesięciokrotnego wzrostu obrotów tego działu. Wcześniej, przez trzy lata, pełniła kluczową rolę w firmie Computerland S.A., gdzie była odpowiedzialna za kierowanie prężnie funkcjonującym działem obsługującym sektor administracji centralnej. Pisarczyk zdobywała również doświadczenie pracując dla firmy Teta S.A., oraz praktykując w SAP Polska i IBM Polska.

Marcin Chudak, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Współpracy z Partnerami Handlowymi, jest odpowiedzialny za szeroko rozumianą politykę rozwoju i zarządzania relacjami z kanałem partnerskim w Cisco Systems. W zakresie jego obowiązków znajduje się wsparcie marketingowe partnerów handlowych, rozwój programów partnerskich, szkolenia i certyfikacja nowych firm.

Marcin Chudak w latach 2003 - 2006 był Dyrektorem Sektora MSP w SAP Polska, gdzie odpowiadając za sprzedaż dla przedsiębiorstw z segmentu MSP zarządzał siecią sprzedaży partnerów handlowych dla klientów z tego sektora rynku. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał kolejno w firmach Hewlett – Packard oraz Digital Equipment Polska. Od 1998 roku w firmie Compaq Computer, odpowiadał za sprzedaż dla firm MSP. Następnie został powołany na stanowisko Członka Zarządu kierującego Działem Sprzedaży Komputerów Osobistych.

Arleta Pisarczyk jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończyła także podyplomowe studia z zakresu prawa gospodarczego na Uniwersytecie Wrocławskim. Czynnie uprawia wspinaczkę wysokogórską, narciarstwo, chętnie jeździ na rolkach. Pytana o pasję, jaką jest dla niej psychologia odpowiada, że gdyby nie została menedżerem, byłaby właśnie psychologiem.

Marcin Chudak ukończył Instytut Informatyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej oraz zdobył tytuł MBA w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Czas wolny spędza podróżując, zimą jeździ na nartach. W latach 1983 -1991 należał do reprezentacji Polski w skoku wzwyż. Swój życiowy rekord w tej konkurencji osiągnął w 1986 roku wynikiem 222cm.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi managerowie w polskim oddziale Cisco Systems

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl