SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowość sieci Idea

Licencja EDGE, Licencja GPRS także dla klientów indywidualnych w sieci Idea.

W sieci Idea od 20.07.2005 r. dostępna są oferty nielimitowanego dostępu do Internetu w oparciu o technologie EDGE lub GPRS dla klientów indywidualnych - LicencjaEDGE oraz LicencjaGPRS - bardzo atrakcyjnych cenach. Licencja EDGE i Licencja GPRS to wygodny dostęp do Internetu w dwóch prędkościach za stałą miesięczną opłatę. Ponadto sieć Idea oferuje największy zasięg superszybkiego Internetu mobilnego w Polsce.

Oferty oparte są na nowym planie taryfowym DATA bez opłaty abonamentowej. Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Opłata za aktywację wynosi 50 zł z VAT, a za korzystanie z usługi odpowiednio:
LicencjaGPRS - 59,78 zł z VAT
LicencjaEDGE - 120,78 zł z VAT

W ofercie LicencjaGPRS dostępna jest karta PCMCIA Sony Ericsson GC 75 w cenie 239 zł z VAT, a w LicencjaEDGE - karta PCMCIA Sony Ericsson GC 85 w cenie 269 zł z VAT.

W ramach usługi "LicencjaGPRS dla klientów indywidualnych" możliwy jest także zakup opcjonalny zakup usługi HotSpot Idea za 30 zł bez VAT. Natomiast usługa "LicencjaEDGE dla klientów indywidualnych" ma tą usługę wliczoną w abonament miesięczny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość sieci Idea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl