SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient Mmd Public Relations

The Outlet Company Warsaw Sp. z o.o. i agencja Mmd Public Relations razem.

 The Outlet Company Warsaw Sp. z o.o. i agencja Mmd Public Relations Poland Sp. z o.o. poinformowały o rozpoczęciu współpracy w październiku 2005 roku.

Współpraca dotyczy obsługi nowopowstającego centrum Fashion House Outlet Centre w Piasecznie i  obejmować będzie działania w zakresie media relations, promocji nowego centrum outletowego, jak również organizację różnego rodzaju imprez.

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie k. Warszawy zostanie otwarty juz 16 listopada.

"Zdecydowaliśmy się na powierzenie obsługi działań PR dla Fashion House Outlet Centre agencji Mmd Public Relations Poland Sp. z o.o. ze względu na profesjonalizm i doświadczenie Mmd w pracy z zakresu usług PR. Jesteśmy pewni, że współpraca z agencją Mmd przyczyni się do sukcesu nowego centrum outletowego i jego popularności wśród klientów"- powiedział Mark Clark z GVA Grimley, firmy zarządzającej centrum.

"Cieszymy się bardzo, iż będziemy pracować dla Fashion House Outlet Centre. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przyczyniła się do zbudowania i umocnienia pozycji  Fashion House Outlet Centre na polskim rynku. Posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do osiągnięcia sukcesu nowego centrum i będziemy konsekwentnie do niego dążyć" - powiedział Ian Herbison, General Manager Mmd Public Relations Poland Sp. z o. o.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient Mmd Public Relations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl