SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy klient San Markos

San Markos przygotował pilotażowy projekt dla Gean't Kredyt

"Gotówka pod ręką" - to nazwa nowej usługi, która od sierpnia testowana jest w wybranych sklepach Geant w Polsce. Za strategię komunikacji i kreację odpowiada San Markos - Republika Dobrej Marki.

Nowa, nietypowa oferta hipermarketu, to odnawialny limit kredytowy dostępny w Punktach Obsługi Karty w sklepach Gean't. Dzięki tej nowej usłudze, klient przychodząc do sklepu ma nie tylko możliwość zrobienia zakupów, ale także może otrzymać odnawialną pożyczkę z przeznaczeniem na dowolny cel. Ta unikalna na rynku marketów oferta, to również minimum formalności i wymogów, które musi spełniać klient.

Głównym zadaniem powierzonym San Markos było opracowanie ogólnej koncepcji komunikacji (w tym nazwy i logo produktu dla nowego produktu) i wszelkich materiałów BTL. Obecnie usługa jest w fazie testowania i przed wprowadzeniem jej na rynek ogólnopolski, jest dostępna w trzech hipermarketach Geant: w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy.

"Myśląc nad koncepcją dla nowego produktu nie mogliśmy zapomnieć o już istniejącej strategii komunikacji Gean't. Postawiliśmy na czytelność i prostotę. Chcieliśmy, aby zarówno nazwa usługi jak i wszystkie materiały BTL, były na tyle jasne dla odbiorcy, by bez trudu mógł on odczytać korzyści płynące z nowej  usługi -  powiedział Michał Berger, dyrektor kreatywny w San Markos.  
 
Gean't Kredyt S.A. to kolejny klient, który dołączył do klientów agencji od czerwca tego roku. W tym samym czasie klientami agencji zostali również: Telekomunikacja Polska i Stoen. W czerwcu br. agencja została przyjęta do Stowarzyszenia Agencji Reklamowych - prestiżowej organizacji zrzeszającej agencje reklamowe w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient San Markos

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl