SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy program BBC

Wspólny program rozgłośni regionalnych Polskiego Radia

12 listopada na antenie kilkunastu rozgłośni regionalnych Polskiego Radia* rusza nowy program BBC pod nazwą "Europa za 5 dwunasta". Magazyn dotyczący Europy, produkowany w związku ze zbliżającym się wejściem Polski do Unii Europejskiej będzie nadawany codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 11:55.

Program składa się z kilku wymiennych elementów. Pojawią się w nim między innymi głosy wysokich urzędników z Brukseli, którzy opowiadają o tym, z czym kojarzy im się Polska i Polacy. Informacje dotyczące negocjacji i ciekawych wydarzeń w Europie. Materiały poradnikowe i pocztówki z różnych zakątków Europy oraz wiele innych pozycji z zakresu kultury, biznesu i polityki.

Celem programu jest przybliżenie słuchaczom Europy. Program ma pomóc podjąć decyzję jak głosować w referendum nad przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej. Jest przeznaczony dla niezdecydowanych, euroentuzjastów i eurosceptyków. Nie promuje Europy, a tylko ją pokazuje. Nie zachęca do głosowania za lub przeciw Europie. Ma pokazywać korzyści i negatywy wynikające z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

*) Bydgoszcz - Radio Pik (FM 100,3; 100,1), Radio Białystok (FM 99,4), Radio Katowice (FM 102,2), Radio Kielce (FM 101,4), Radio Kraków (FM 101,6), Radio Lublin (FM 102,2), Radio Łódź (FM 99,2), Radio Olsztyn (FM 103,2), Radio Opole (FM 101,2), Poznań - Radio Merkury (FM 100,9; 102,7) , Radio Rzeszów (FM 90,5), Radio Szczecin (FM 92), Warszawa - Radio dla Ciebie (FM 101), Radio Wrocław (FM 102,3)
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy program BBC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl