SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy program sprzedaży usług TP "Rabat za dostęp do Internetu"

4 kwietnia Veracomp SA uruchomił nowy program sprzedaży usług TP "Rabat za dostęp do Internetu"

Projekt adresowany jest do firm informatycznych i lokalnych dostawców internetu, którzy chcą rozpocząć sprzedaż usług TP, a nie posiadają statusu autoryzowanego partnera TP.

Dotychczas warunkiem sprzedaży usług TP było odbycie szkolenia autoryzacyjnego i podpisanie umowy z TP. Teraz usługi będą mogły oferować także te firmy, które nie przeszły jeszcze procedur upoważniających do sprzedaży usług TP lub nie planują podpisania umowy partnerskiej z operatorem.

Nowym programem Veracomp objęte są usługi dostępowe, czyli Dostęp do Internetu DSL tp w trzech opcjach: 500, 1000 i 2000 oraz Dostęp do Internetu Frame Relay tp w wersji 1 Mbps i 2 Mbps. Dystrybutor zapowiada jednak, że w ramach programu, ale na indywidualnie ustalonych zasadach, będzie można zamawiać pozostałe usługi Telekomunikacji Polskiej dla klientów biznesowych.

Veracomp, na podstawie dodatkowej umowy zawartej z TP, przyjmuje zamówienia na usługi od firm, które nie mają podpisanego kontraktu z TP. Każde zrealizowane zamówienie dystrybutor premiuje rabatem handlowym na zakup dowolnych produktów ze swojej oferty.

Główną zaletą nowego projektu jest możliwość szybkiej realizacji wynagrodzenia za sprzedaż usług TP. W każdej chwili firmy mogą przejść na kolejny poziom współpracy i przystąpić do programu partnerskiego TP. Wiąże się to z uzyskaniem szeregu przywilejów, w tym wyższej prowizji za sprzedaż usług.

Celem programu "Rabat za dostęp do Internetu" jest dotarcie z ofertą współpracy w zakresie sprzedaży usług telekomunikacyjnych do małych i średnich firm informatycznych oraz lokalnych dostawców internetu. Firmy te często nie mają możliwości szybkiego podpisania umowy z TP ze względu na bariery formalne, a otrzymują od swoich klientów zamówienia na usługi telekomunikacyjne. Skorzystanie z oferty Veracomp pozwoli im szybko odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów. Może być równocześnie pierwszym etapem długofalowej, strategicznej współpracy z TP.

Veracomp jest autoryzowanym dystrybutorem TP od września 2003 roku. Sieci i telekomunikacja należą do kluczowych specjalizacji technologicznych dystrybutora.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy program sprzedaży usług TP "Rabat za dostęp do Internetu"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl