SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy program TVP 2

Ks. Arkadiusz Nowak prowadzi na antenie TVP nowy program

W dniu 23 grudnia br. Dwójka TVP wyemitowała pilotowy odcinek programu publicystycznego pt. "Poczta Polowa". Program prowadzi  ks. Arkadiusz Nowak a
producentem jest TVP Wrocław oraz firma Fajgel.


Podstawowe parametry widowni:
" Grupa celowa 4+

" Średnia wielkość widowni  rat# -   2.101,2 tys.,
" Średnia wielkość widowni rat% -  5,80 %
" Udział widowni shr% -   21,30 %,
" Zasięg rch# -     4.115,3 tys.,
" Zasięg rch% -     5,8 %


" Grupa celowa 16 - 49

" Średnia wielkość widowni  rat# -   1.083,30  tys.,
" Średnia wielkość widowni rat% -  5,70 %
" Udział widowni shr% -   23,50 %,
" Zasięg rch# -     2.175 tys.,
" Zasięg rch% -     11,40 %


Przez cały okres trwania audycji (około 27 minut) widownia była wyjątkowo stabilna. Od 1 do 25 minuty oscylowała ona pomiędzy cyframi od  2 do 2 milionów dwustu tysięcy widzów. Ostatnie minuty to niewielki spadek widowni do poziomy miliona ośmiuset tysięcy widzów.

W tym samym czasie TVP 1 emitował program publicystyczny "Sprawa dla Reportera", Polsat - Studio Lotto i program publicystyczny "Co z tą Polską", TVN film fabularny "Nasze małe troski", TV4 film fabularny "Ludzie honoru", TV Polonia - teatr telewizji "Przyszedł Mężczyzna do Kobiety", zaś TVP3 Regionalne "Kurier Gospodarczy" i Programy lokalne.

- Premierowa emisji nowego programu "Poczta Polowa" dobrze wpisała się w wyniki pasma. Osiągnięcie podobnych do ubiegłorocznych wyników pasma, przez program publicystyczny, który musiał konkurować z ofertami filmowymi innych stacji- a na dodatek przez program nie poprzedzony praktycznie żadną promocją antenową - to spory sukces. Również w kategorii sukcesu należy ocenić pokonanie i to dość wysoko flagowego programu publicystycznego Polsatu - autorskiej audcyji Tomasza Lisa "Co z tą Polską" - mówi nam Dariusz Dyner, szef firmy producenckiej Dyner.

Kolejny odcinek programu 4 stycznia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy program TVP 2

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl