SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy serwis agencji Saatchi & Saatchi

Ruszyła nowa strona internetowa Saatchi & Saatchi Worldwide

29 stycznia br. Saatchi & Saatchi uruchomiło nową globalną stronę internetową pod adresem www.saatchi.com. Nowa witryna poprzez użycie rewolucyjnego designu oraz nowoczesnej technologii w zakresie dźwięku i obrazu, ma za zadanie ilustrować filozofię "Ideas Company".

Prace nad serwisem internetowym trwały 6 miesięcy. Jego twórcami są pracownicy brytyjskiego, nowozelandzkiego i włoskiego oddziału agencji.

Przy pomocy interaktywnej strony internetowej Saatchi & Saatchi przekonuje, że witryna ma za zadanie nie tylko przekazywać informacje, ale przede wszystkim dostarczać odwiedzającym twórczych i przemawiających do wyobraźni wrażeń. W tym celu strona powinna bawić, zaskakiwać, wprawiać w zachwyt oraz stymulować ciekawość internautów.

Zgodnie z hasłem "Pomysły mogą przyjść zewsząd", nowa serwis internetowy posiada formę szeregu pomieszczeń, które każdy może odwiedzić. Poruszając się po sypialni, biurze, kawiarni, holu, łazience internauci mogą m.in. pisać na ścianach, otwierać butelki z winem, poruszać figurami szachowymi, nalewać kawę do filiżanki, a także mieć wpływ na porę roku. Każdemu z miejsc przyporządkowana została odrębna oprawa dźwiękowa.

W każdym z pomieszczeń umieszczone zostały linki do stron, na których można znaleźć informacje na temat sieci Saatchi & Saatchi i idei "lovemarks". W ten sam sposób umożliwiono dostęp do prac kreatywnych agencji oraz zdobytych przez nią nagród.

"Poza pracami, które wykonujemy dla klientów, nasza witryna internetowa jest najlepszym sposobem, żeby zademonstrować Saatchi & Saatchi jako "Ideas Company" szerokiemu gronu odbiorców - powiedział Bob Isherwood, Dyrektor Kreatywny Saatchi & Saatchi Worldwide.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis agencji Saatchi & Saatchi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl