SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat Play liderem oglądalności w lipcu, zyskał Polsat Cafe. Straciły TVN Style i HGTV

W lipcu 2020 roku nowym liderem oglądalności wśród kanałów lifestylowych został Polsat Play, który wyprzedził TVN Style i HGTV. Największy wzrost w zestawieniu zanotował kanał Domo+, a na czele spadków uplasowało się E!

Article

Udział Polsat Play w rynku telewizyjnym w lipcu 2020 roku wyniósł 0,56 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. W porównaniu do lipca 2019 roku wynik zwiększył się o 16,29 proc. Stacja awansowała z miejsca trzeciego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na drugą lokatę spadło HGTV, którego wynik w analizowanym okresie zmniejszył się o 12,28 proc. i wyniósł 0,54 proc.

Podium, z udziałem wynoszącym 0,51 proc., uzupełnia TVN Style. Wynik kanału zmalał o 20,25 proc. - najbardziej w zestawieniu. W lipcu ub.r. stacja była wiceliderem.

Na siódmej lokacie znalazła się stacja Domo+, która pochwalić się mogła największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 21,13 proc. do 0,17 proc.

Z kolei najwięcej stracił kanał E!, który w rankingu był ostatni. Jego wynik zmalał o 42,42 proc. do 0,02 proc.

Wśród widzów pomiędzy 16. a 49. rokiem życia pozycję lidera w lipcu br. zajął kanał TVN Style. Jego udział w tym ujęciu wyniósł 0,88 proc., po spadku o 11,18 proc.

Z trzeciego na drugie miejsce awansował Polsat Play (udział stacji względem lipca ub.r. wzrósł o 8,93 proc. do 0,62 proc.), który wyprzedził HGTV (+ 4,31 proc. do 0,61 proc.).

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 45,99 proc. do 0,20 proc., również i tutaj zanotowała stacja Domo+. Najwięcej w tym ujęciu też stracił kanał E! - było to 57,69 proc. do 0,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat Play liderem oglądalności w lipcu, zyskał Polsat Cafe. Straciły TVN Style i HGTV

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mmp
Dlaczego w tym zestawieniu nie ma TVN Turbo?
odpowiedź
User
ewka
Ktoś w ogóle te stacje gniotowe ogląda.
odpowiedź
User
nie ładnie tak kłamać - kiedy z tym skończycie...
Najlepsze jak zawsze mające też wyższą oglądalność niż to co wskazują zakłamane wyniki oglądalności pozostaje HGTV, być może też TVN Style! Mam też pytanie - czy dużo wypłaca ogólnie Polsat aby jego bezwartościowe stacje Polsat Play i Polsat Cafe które nawet przez minute trudno oglądać starając się wytrzymać - płacąc lub żądając tego zakłamuje w sprawie oglądalności wiedząc że ich stacji nikt nie ogląda...
odpowiedź