SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Olga Grygier-Siddons prezesem PwC na Europę Środkowo-Wschodnią, awansują Krasoń i Szułdrzyński

Olga Grygier-Siddons objęła stanowisko prezesa firmy PwC w Europie Środkowo-Wschodniej. Polskim oddziałem firmy pokieruje Adam Krasoń. Zmiany wchodzą w życie z początkiem lipca. Z kolei działem assurance będzie zarządzał Krzysztof Szułdrzyński.

od lewej: Olga Grygier-Siddons, Adam Krasoń i Krzysztof Szułdrzyński Article

Wyboru Olgi Grygier-Siddons dokonało 270 partnerów. Wejdzie ona również w skład Globalnej Rady Strategicznej PwC. Przez kolejne pięć lat firma będzie zarządzana z Warszawy. Nowej prezes podlegają pracownicy z 30 krajów (m.in. z Mongolii, Rosji, Węgier i Słowenii), obsługujący ponad 16 tys. klientów.

Olga Grygier-Siddons jest związana z PwC od 1991 roku. Od 2009 roku stała na czele firmy w Polsce. Wcześniej przez pięć lat kierowała działem doradztwa biznesowego i była odpowiedzialna za rozwój części konsultingowej biznesu PwC. Grygier-Siddons posiada bogate doświadczenie w doradztwie dla rządów, urzędów i gmin oraz wiodących międzynarodowych koncernów z sektora energetycznego i infrastruktury zdobyte w Wielkiej Brytanii, Polsce i innych krajach Europy Środkowej.

Adam Krasoń jako szef PwC w Polsce ma wzmocnić trzy linie serwisowe firmy - assurance, doradztwo podatkowo-prawne i konsulting. Jego zadaniem będzie również zebranie strategicznych kompetencji dostępnych na rynku i dostarczanie klientom jednolitej i kompleksowej oferty.

Krasoń przez ostatnie dwa lata jako partner zarządzający stał ostatnio na czele działu assurance, obejmującego audyt, zarządzanie ryzykiem, doradztwo księgowe oraz usługi doradcze z zakresu sprawozdawczości finansowej i rachunkowości. Wcześniej przez pięć lat kierował zespołem ds. sektora telekomunikacji, mediów i rozrywki w Polsce, a przez trzy lata odpowiadał za usługi nieaudytowe w ramach assurance dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Od lipca działem assurance pokieruje Krzysztof Szułdrzyński, który w PwC pracuje od prawie dwudziestu lat. W ostatnich latach jego działania koncentrowały się na rozwoju usług związanych z audytem i doradztwem w zakresie szeroko pojętego systemu kontroli wewnętrznej przedsiębiorstw: procesów i kontroli, systemów informatycznych, zarządzania ryzykiem i audytu wewnętrznego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Olga Grygier-Siddons prezesem PwC na Europę Środkowo-Wschodnią, awansują Krasoń i Szułdrzyński

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl